Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért sértőnek meg a rokonok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértőnek meg a rokonok, ha nem hívjuk meg őket az esküvőnkre?

Figyelt kérdés
Nekem elegendő magyarázat az, hogy nem tudnak finanszírozni egy nagy lagzit, szerintem ezt a mostani helyzetben mindenki megérthetné, miért kell megsértődni? Az biztos, hogy egy 1napos buli miatt nem veszünk fel hitelt. Engem sértene meg a sértődésük. Van köztetek olyan, aki azóta nem beszél az "ifjú" párral? Miért ?
2009. márc. 5. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a magyarázatot tökéletesen megérteném.Sőt,nekem nem is kellene magyarázkodni.Szerintem ilyenen nem kell megsértődni.Ha valaki azt mondaná egybekel a párjával,de nem tartanak lagzit nem kérdezném miért.Olyan árak vannak manapság,hogy egy kb 250 fős lagzi árából amilyen nekünk is volt anno,el lehet indulni az életben.Még ha van rá pénz akkor is érthető,ha nem erre szánja az ifjú pár vagy a szülők.
2009. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Senkivel ne foglalkozz! Aki ezt nem erti meg, azzal nem tudsz mit csinalni. Akit meghivnatok, tudjak, hogy anyagilag hogy alltok. Aki megsertodik ezen, az tul egyszeru ember, ne foglalkozz vele. Semmit se veszitesz.

Nehogy adossagba menjetek bele a buli miatt, felelotlenseg lenne.

2009. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom... Én biztosan megérteném... Manapság alig élnek meg az emberek... Én se rendeznék nagy esküvőt... Aki meg ezt nem érti meg, azzal ne foglalkozz, idővel majd belátja, hogy igazatok van...
2009. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi az egyetértést. Sok olyan választ olvastam az eddig feltett kérdésekre, amiből azt következtettem, hogy sok párra megharagudtak a rokonok ugyanezért.

Az Ő nézőpontjuk is érdekelne!

Ha esküvő előtt jó volt a kapcsolatuk, akkor ez miért elég ok arra, hogy haragot tartsanak?! Ha meg előtte sem volt jó, akkor miért várják hogy meghívják Őket ?!

2009. márc. 5. 20:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút megérteném! Sajnos az én lagzimban volt olyan (nem is egy család), aki előtte felhívta a szüleimet, hogy jönni szeretnének, mert ők is a családhoz tartoznak, de sem előtte, sem utána nem beszéltünk. Így lettek meghívva. Én meg ezt nem értem.
2009. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ti netorodjetek senkivel. Aszt tegyetek ami nektek jo es ti szeretnetek.Nem az a fontos hogy masok mit akarnak .Ok majd az o eskuvojukon aszt hivnak meg akit akarnak. Az is lehet hogy csak duma nem is akarnak menni igazabol.Az en eskuvomre is aki legjobban elkart jonni az maradt otthon a kifogasaival.Akit szivesen lattok ,ugy is elhivjatok .Akit meg amugy sem szivesen lattok csak elrontana a hangulatot. Sok BOLDOGSAGOT>>>>>>>
2009. márc. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én megérteném, nem is kellene magyarázat.

Viszont az én családom kifejezetten ez a birka "nép", akik mindenen megsértődnek. Konkrét példa: unokatesómékkal azóta nem tartotta szinte senki a kapcsolatot, mióta meghalt az apukájuk, mert így már nem rokonok (elég böszme felfogás), a nyáron házasodtak össze férjével, és unokatesóm apai oldaláról (felőlünk) 2 család volt meghívva, a csaj nagynénjéék, és mi. És akik nem lettek meghívva, mind mondták a magukét, h milyen szemetek, h nem hívták meg őket... De őszintén, miért is tették volna.

Nekem olyanok tettek megjegyzést, akik évek óta annyit sem kérdeztek tőlem, hogy hogy vagyok (volt osztálytársak, stb)

Nem igazán értem én ezt. Miért lenne kötelessége az ifjú párnak bárkit is meghívni? Szerintem meg sem kell indokolni miért nem...

2009. márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindezen átmentem, nagyon rossz volt, hogy sok rokonom el sem jött az esküvőre, azért, mert nem lagzink volt, hanem egy szolid egyszerű esküvőnk amit megálmodtunk magunknak! Később rájöttem, hogy ez őket minősíti, és ha nem kíváncsiak a boldogságomra, mert önzők akkor nem tudok velük mit tenni. Aki igazán szeret, az ott volt :)
2009. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!