Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kevesebb mint 6 hét van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb mint 6 hét van az esküvőig, és mindenki rám hárítja a feladatok! Nagyon sok minden hiányzik még, de én nem győzőm egyedül főleg hogy 23 hetes terhes vagyok! Ki hogy oldotta meg az ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 11:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyébként mi olyan nagy durranás benne?

Bátyámék lementek a helyi étterembe, hogy xy időponban szeretnének itt tartani a lakodalmat, yx fővel meg zy menüvel.

Aztán kamerást meg zenekart hívtak ismerőst, elmentek kölcsönöztek ruhát, bátyám vett magának egy öltönyt aztán cső.

Jah meg jártak hívogatni az embereket.

Ennyi.

2011. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi fontosabb dolga van a párodnak minthogy segítsen neked a KÖZÖS esküvőtök megszervezésében??
2011. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is nyugodj meg a baba érdekében!

Aztán vegyél egy pihentető fürdőt. Csinálj egy bögre teát, és gondold végig, mi hiányzik még. Írd fel egy lapra, majd kezd el kiosztani, kivel mit szeretnél elintéztetni. Ezt a napot szánd erre.

Ha pedig megvan, add nekik oda a listát és kész.

6 hét még nagyon sok idő, addig minden meglesz, akár kétszer is :)

2011. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Én senkinek nem adtam át semmit, mert hiába mondtam, hogy rózsából akarok csokrot, akinek átadtam, liliomból rendelt.

Aztán kértük, mindenki kapjon pezsgőt, segítő rokon felhívta az éttermet, mégsem kell, mert sokba kerül. Így végül mindent ketten a férjemmel csináltunk.

2011. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy hat hét alatt lehetetlen leszervezni egy esküvőt, az feleslegesen paráztat. Mi alig pár hete szervezzük, de lassan minden le van már fixálva. A hónap végén tartjuk. Jó, nem 100 fős lagzi lesz, csak max. 20-25 fős, de ez csak az étel mennyiségét befolyásolja, egyébként ugyanúgy minden lesz, mint ami szokott lenni, odafigyelünk mindenre, nagyon szépen megszervezett esküvő lesz.

A legfontosabb, hogy legyen egy listád a megszervezendő dolgokról és fontossági sorrendben haladj és sorra pipáld ki azt, ami már kész. Hidd el, hogy így "idegileg" is könnyebb, nem terhel le akkor és nem fogsz kiakadni. Egy esküvő előtt tényleg sokat kell szervezni, de nem szabad arra gondolni, hogy nem lesz kész minden, mert akkor összeroppansz. Próbáld meg élvezni az előkészületeket és akkor észre sem fogod venni, hogy milyen simán alakulnak a dolgok.

2011. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!