Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennétek a helyemben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
A testvérem pár hónap múlva férjhez megy.Már nem élnek a szüleink,senkink sincs még rokonság sem. A tesóm már a vőlegényével lakik akinek jó nagy családja van. Sok nézeteltérés volt köztünk az anyagi dolgok miatt és az új családja megpróbálta ellenem fordítani a testvéremet.Engem meg természetesen elmondtak minden rossznak.Gyakorlatilag még beszélő viszonyba sem vagyunk nemhogy jóba. És itt van az esküvő ahova hivatalos vagyok.A testvérem nagyon szeretné ha elmennék de tudom,hogy rosszul érezném ott magam a sérelmek miatt amit kaptam.Arra gondoltam,hogy a templomi és a polgári szertartásra elmennék,viszont a lakodalomba nem.De akkor a mi családunkból nem lenne ott senki.Nagyon nehéz ez! Ti mit tennétek?
2011. ápr. 27. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én elmennék és vidámlennék,ünnepelném a tesóm örömét. És egyáltalán nem törődnék a többiekkel. Ha kedvesek velem, akkor ok,ha nem,akkor levegőnek nézem őket. De én jólérezném magam és szerintem a tesód is jobban örülne.
2011. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A tesód kedvéért menj el.

De nem kell semmilyen bántást elviselned, amikor elkezdenek veled bunkózni, megköszönöd a szíves látást, és hazamész.

Így rád kvázi nem haragudhat, felnőtt embernek meg illik ilyen alkalmakkor moderálnia magát, és normálisan viselkedni. A vőlegény rokonainak is!

2011. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 napietus ***** válasza:
szerintem én elmennék. ez a Te testvéred esküvője. akik nem látnak szívesen, azokkal nem beszélgetsz, ennyi. az ülésrendnél nyilván figyelembe fogják a tesódék venni a helyzetet, és nem olyan mellé ültetnek, aki nem kedvel Téged. nálunk is volt olyan a rokonságban, akik nem kedvelik egymást (pedig testvérek, csak összevesztek, és haragban vannak). nem egy asztalnál ültek, és kész. elfér ott mindenki :)
2011. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Belegondoltam,hogy milyen érzés lesz úgy odamenni,hogy tudom hogy a pokolba kívánnak.Főleg azért nehéz mert a testvérem részéről csak ketten lennénk.Mindenki más a férj jelölt családjához tartozik.Kicsi lagzi lesz,csak szűk családi kör.
2011. ápr. 27. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:
De mi a bajuk veled? Mindenesetre ne hagyd szegény tesódat együtt. Es próbàljatok mindent megtenni, hogy ne tudjanak széjjel vàlasztani benneteket.
2011. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj el. A testvérednek csak te vagy élő rokona.

Ha annyira zavar, hogy a vőlegény rokonsága a pokolba kíván, akkor gondolj arra, hogy igaz, hogy neked rossz érzés, de te egymagad mindegyikük "örömét" elvetted azzal, hogy ott vagy: nekik is rossz érzés, hogy téged ott látnak.

2011. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még ha nem is te lennél az egyetlen a családotokból az, aki képviselheti a menyasszonyt, akkor is jogod van/illő ott lenni a testvéred menyegzőjén!

Esetleg vigyél magaddal valakit, akit ő is ismer, vagy közös barát/barátnő, így nem érzed magad olyan egyedül.

És igen, én a helyedben buliznék egy jót a lagziban is! Hisz egyszer megy férjhez az ember testvére!

:)

2011. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben,megfogadom a tanácsaitok és elmegyek.Csak mindig eszembe jut mennyire rosszul éreztem magam egyszer a karácsonyi vacsorán náluk.Ott ült a férfi sok testvére meg a szülei és én.Senki nem szólt hozzám egy szót se.Nevetgéltek és jól érezték magukat.Ha esetleg megszólaltam akkor meg sem hallották.Nagyon kellemetlen volt.Csak a testvérem miatt hívtak meg és kirekesztettek.Talán most másképp lesz!
2011. ápr. 28. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!