Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Család nélkül! Így milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Család nélkül! Így milyen esküvőt lehetne csinálni? Egyáltalán érdemes?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy a párom házasodna.

Én mondjuk annyira nem szeretném ezt a dolgot,de ha ő annyira szeretné én belemennék.

Viszont nem tudom,igy,hogy nincs senkink.szüleink meghaltak,a testvérei 400 km-re laknak,de amugy sincsenek olyan viszonyban,hogy eljöjjenek.na meg hova tennénk öket éjszakára?!az én testvéreimmel sincs olyan viszonyunk sajnos.igy nincs semmilyen rokonság.hogy lehetne igy esküvőt tartani?volna értelme?csak mi vagyunk meg a gyerekeink!mégcsak tanukat se tudnánk hivni.muszáj,hogy tanukat vigyünk?hol lenne érdemes így,ilyen körülmények között?

Tippek,tanácsok?


2011. ápr. 30. 09:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Barátaitok v. munkatársaitok akikkel jóban vagytok azok sincsenek?Amúgy lehet tartani,bementek a hivatalba akár a gyerekekkel,szereztek két tanut és aláírjátok a papirokat.Mondjuk én gyerekek nélkül mennék,ha mennék(ha csak ketten mentek+tanuk).

Ha mégis van 1-2 jó barát,ismerős akkor uána el lehet menni ebédelni egyet.

2011. ápr. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Huh, ez elég elképesztő. Nincs két ember, akivel jóban lennétek??

Tanúkat ad az önkormányzat, vagy az utcán leszólítotok két embert, kapnak egy-egy ötezrest, boldogan elvállalják. Én legalábbis örülnék neki :)

És egyszerűen tartsatok egy két tanús polgári esküvőt, esetleg ha a gyerekeitek nagyok már, akkor ők legyenek ott. Előnye a dolognak, hogy olcsón megúszod (a két tanús esküvő a legtöbb helyen ingyenes).

2011. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Összeházasodni magatok miatt kell, ha igazán szeretnétek, nem a rokonok miatt. Tanúnak meg bárkit felkérhettek, akár valakit az utcáról, egy kollégát, bárkit... Ha nem számít a papír, akkor esetleg próbálkozzatok meg egy evangélikus lelkésznél, szerintem szívesen összead Titeket Isten színe előtt és még tanú sem kell. Sok boldogságot Nektek!
2011. ápr. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Vannak barátok,de a fele nem lehetne itt a távolság miatt stb.nem akarunk sértődést sem,csak mert valakit nem hivunk meg.nagy bulit sem tudnánk csapni,mivel a gyerekek még nem tul nagyok.a kislányunk még csak 1 éves.

köszi!

2011. ápr. 30. 09:50
 5/15 anonim ***** válasza:
Pesze, két tanú kell. Bárkik lehetnek, a szomszéd bácsi, régi haver, bárki. Velük, meg a gyerekekkel leültök egy ebédre vagy vacsira esküvő után és kész. Nem kell törődni semmivel, csak legyetek boldogok!
2011. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nagyot tévedek, ha Te nem nagyon akarod ezt az esküvőt...?

(Bocs, csak annyi kifogást soroltál fel....:)))

Tanút bárhonnan le lehet akasztani, nagy buli nem kell, a kicsi lánynak kértek egy babaszéket az étteremben, és kész.

Sok boldogságot!!

2011. ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi összesen négyen voltunk az esküvőnkön. Mi ketten, és két tanú.
2011. ápr. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Az első esküvőm nekem is két tanus volt. A tanuink egy baráti házaspár volt. Én sötétkék ruhában voltam, még menyasszonyi csokrom sem volt.
2011. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tévedsz,de irtam is hogy inkább a párom szeretné,én csak egyszerüen belemegyek,mert szeretem őt.tul sok bedölt házasságot láttam màr,köztük a szüleimét is,maga a házasságuk sem volt valami szép.sok tekintetben kisértetiesen hasonlit és ugy alakul az életem ahogy az anyámé ezért probálok mindent elkerülni ami vele is megtörtént.lehet hülyének néztek,de ha visszanézem a családfáf.az anyám oldalárol én lennék a negyedik aki úgy jàr ahogy az anyja.egyékbként köszönjük szépen a jokivánságot.:)
2011. ápr. 30. 10:59
 10/15 anonim ***** válasza:

ez a Ti szövetségkötésetek.

Isten áldása legyen rajta, sok boldogságot!!!!

Rómeó és Júliánál is 'csak Isten' és aki összeadta volt jelen : )))

Nothing more than feelings,

http://www.youtube.com/watch?v=Ji75eU5BHq4&feature=related

2011. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!