Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha a párotok a születésnapotokra megszervezné az esküvőtöket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
kicsit ledöbbenék, hogy kihagyott belőle... de valahol örülnék is neki! vegyes érzelmek... :)
2011. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Meglepetésként eleve nem lehetséges, mert egy csomó dolgot elöre mindekettönek alá kell irnia.

De egyébként sem tartanám jó ötletnek egy esküvöt egy születésnappal összekeverni.

2011. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem ez nem olyan dolog, amiből ki lehet hagyni a másikat.

Akkor már inkább szervezzen be még egy nőt. :)))

2011. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülnék neki. Habár szeretném, ha összeházasodnánk, de én ki akarom venni a részem a szervezésből. Szeretnék felkészülni rá, szeretném megélni a várakozás izgalmát. Jobb esetben az ember egyszer éli ezt át, és szerintem fontos, hogy ne derült égből villámcsapásként érjen az egész. 21/L
2011. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan ez (szerencsére) eleve lehetetlen, de azonnal otthagynám. Az esküvő nem csak egy jó buli, hanem két ember életre szóló döntése. Ha erről helyettem akarna dönteni, vegye el saját magát feleségül.
2011. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
úgy értem, hogy a szervezésből hagyja ki :)
2011. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl jó ötlet, a születésnap a Te napod, akkor csak Téged ünnepelnek, egy esküvőn pedig mindkettőtöket! :)
2011. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon nem örülnék. Nem dönthet más az én életemben, kis dolgokban sem, hát még ilyen nagyban. Nem is tudom, hogy képzelhetne ilyet.
2011. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem örülnék, mert tisztában van vele, hogy nem szeretnék férjhez menni.

30/N

2011. máj. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mi terveztük az esküvőt,és csak az anyakönyveztetőnél fixálta le az időpontot...és úgy csinálta meglepinek,hogy nekem már csak be kellett mennem aláírnom,meg válaszolnom egyszerű kérdésekre!Minden iratomat vitt...
2011. máj. 14. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!