Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha a párotok a születésnapotokra megszervezné az esküvőtöket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 20:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%

Hát, gratulálok... de te nem a felesége lettél, hanem a tulajdona...

Ugyan nagyon furcsállom a dolgot, hivatalosan - hacsak meg nem vesztegette az anyakönyvvezetőt - nem fogadhatta volna el a bejelentkezéskor, hogy te nem vagy ott. És hogy a párod a hátad mögött elhurcolássza az irataidat, az elragadó.... gondolom, ha legközelebb azért viszi el, hogy milliós kölcsönt vegyen fel a nevedben, az is így fog tetszeni.

2011. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%

aranyos :-)

Mi ketten szervezzük a miénket de úgy is szép lesz,számodra meg egy örök emlék marad nem?!:-)

Sok boldogságot

21/N

2011. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
Mitol valt volna a tulajdonava? Nem arrol van szo, hogy mindenben egyedul dontott a menyasszony megkerdezese nelkul, hanem megszabaditotta a tennivaloktol.Egyebkent idopontot lehet kerni a masik nelkul. Szerintem jo meglepetes.Klassz a volegenyed:-) Sok boldogsagot!
2011. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%
Szia,én nagyon boldog lennék,hiszen egyértelműen örömet akart szerezni!Sok boldogságot!
2011. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Persze,én is örülök,csak kíváncsi voltam mások véleményére...nem ilyen formába mint ahogy egyesek engem,és a páromat minősítették,de hát ez van...:)))
2011. máj. 15. 15:40
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki, mert akkor kihagyna az egészből. Mindenkinek vannak vágyai álmai, hogy milyen esküvőt szeretne és az biztos nem egyezik 100%ig a párjáéval. Egy szülinapra egész máshogy készülsz, mint az esküvődre. Nőként fontosak a részletek (frizura, smink, csokor stb.), a ruhát is kiválasztja helyettem? Nem venném jó néven!
2011. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!