Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen indokkal lehet visszaut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal lehet visszautasítani egy esküvőre történő meghívást?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
nem illik,de például betegség miatt
2011. máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan jóban vagytok, hogy hamis indok kellene az elutasításhoz, miért akarod visszautasítani?
2011. máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
A sajnos más fontos programom van, pont elég.
2011. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen indokot nem mondunk, hanem elnézést kérünk" nem tudunk ott lenni, 16-án 3-kor meglátogatunk, jó az időpont?"- szép lapot írunk, és előtte, vagy utána valamikor meglátogatjuk, megajándékozzuk az ifjú párt
2011. máj. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát nincs semmilyen viszony, ált. iskolás osztálytársak vagyunk, és nálunk "trendi" meghívni a volt osztálytársakat, de én csak embertoborzásnak tartom ezt, mert a viszonyunk a köszönésnél meg is áll, szóval... de azért mégis vmi értelmes, hihető indokkal kellene visszalépni, mert sértődést nem akarok belőle.
2011. máj. 14. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

A meghívás esküvőre vagy lakodalomra szólt?

Ha csak esküvőre szólt, akkor sztem nem kell lemondani, elég ha küldöl egy dísztáviratot és kész.

Ha lakodalomba is hívtak, akkor én (ismerve saját magamat) biztosan megmondanám az igazat amiért nem tudok elmenni, és előre szólnék. Lehet, hogy ebből később lesz egy kis nézeteltérés, de azt még lehet utólag megbeszélni, stb. Ha nem szólsz előre, abból biztosan harag lesz.

2011. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Semmi indok nem szukseges. Sot, illemtelenseg megkerdezni, miert nem tudsz elmenni. Te esetedben egy szep kartya eleg, a koszonettel hogy meghivtak meg sajnalattal hogy nem mesz el. Nem hogy nem tudsz elmenni, hanem nem mesz. Minek hazudni, ha nem muszaj? Ti kapcsolatotok nem olyan kozeli. Ajandek sem szukseges.
2011. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem szükséges semmiféle indok, küldesz egy szép esküvős gratulálós kártyát/táviratot/képeslapot és ennyi.
2011. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!