Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire gáz, vagy mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, vagy mennyire fognak rám furán nézni, ha a vőlegényemmel megyünk menyasszonyi ruhát nézni?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nemrég költöztünk másik városba, és az a barátnőm nem tud sajnos eljönni, akivel legszivesebben néznék ruhát. Az itteni barátnőm pedig kicsit elvontan öltözködik, meg nem is nagyon tudja azt mondani, hogy ez a ruha jó, ez pedig nem...és igy nem igazán tudna segíteni. Ezt ő is tudja.

Egyedül a párom az akivel most menni tudnék. Nem vagyok babonás, tehát bennem az nincs, hogy ő nem láthatja az esküvő előtt a ruhát.


2009. márc. 16. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Legfeljebb aki babonás, az fog meglepődni...

Egyébként szerintem, nem gáz. Több szem többet lát, lehet hogy kiszúr valami gyönyörű ruhát, amit te észre se vennél és egyébként is: legalább véleményt tud alkotni a nagy nap ruhakölteményeiről (mi áll jól, mi kevésbé)

Én csak azt mondom: bátran válogassatok ketten, hiszen ez a ti napotok lesz, nektek kell dönteni a legkisebb részletről is!

Sok boldogságot Nektek!

2009. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Egyaltalan nem gaz, hiszen a boltban hihetik azt is, hogy o a testvered. Nincs rairva, hogy en vagyok a volegeny:)
2009. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Én is vittem a vőlegényemet. (Az meg se fordult a fejemben -pedig nem mostanában volt-, hogy emiatt furán nézhetnének rám.) Menj csak nyugodtan a leendővel!
2009. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam, csak a munkahelyemen ezt elmondtam, hogy vele megyek. Akkor elég érdekes reakciókat kaptam rá. Azért gondoltam, hogy ez esetleg akkor gáz, vagy furcsa.

Az a MI napunk lesz, szóval vele fogok menni, és nem érdekel más véleménye. Életem egyik legboldogabb napjának szervezése is legyen örömteli és boldog. Szóval a hülye külvilág kizárva :-)

2009. márc. 16. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Így van! : ) Nyugodtan menj Vele!! : )

Sok boldogságot Nektek! : )


Nani

2009. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem gáz, én is a vőlegényt vittem, jókat bohóckodtunk közben. Nincs ebben semmi különös.
2009. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Én is a vőlegényemmel megyek. Fontos szempont, hogy neki is tetszen a ruha. Kifejezetten örülök, hogy elkísér
2009. márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Menj csak vele, mert így a közösködés meghozza a vőlegény hangulatát a lakodalomhoz. Egyből fontos lesz, Ő mit vegyen fel, passzoljon a menyasszonyhoz... :) Tudod, egy jó asszony...
2009. márc. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond hogy a kedveseddel mész !Én mikor voltam ruhát nézni akkor a férjem is jött velünk sőt még az esküvőnkig már a kiválasztott ruhát még 3szor felvettem kíváncsiságból és nem tudtam volna elképzelni nélküle ha ő nincs ott mert nagyon sokat segítetthiszen neki akartam a legszebb lenni!Sikerült!Mikor lesz a nagy nap?
2009. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!