Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzbe került az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzbe került az esküvőtök?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok ekkor és miből finanszíroztátok? Segítettek?
2011. jún. 1. 21:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Mi idén esküszünk, eddigi ktgvetés alapján 1,6-1,8 millió, 140 főre.

Az egészet mi álljuk, kb. egy év alatt spóruljuk össze.


26L, 28F

2011. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%

14.000 Ft

kb. negyven fős lakodalom, étteremben

18 éves voltam

szüleim adták a felét, a másik felét a vőlegényem állta


1978

2011. jún. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ruhástól, gyűrűstől, vendéglátóstól mindennek együtt 300 e ft volt 20 fő egy étteremben.

Akiket meghívtunk csak szűk család + barátok és nem érdekelt, hogy ki mennyit ad vagy nem ad, mert mi ennyi pénzt szántunk rá és ennyi.

Önerőből, házvásárlás után, lányunk 11 hónapos volt akkor.

Amúgy mínuszba jöttünk ki, de mint írtam nem ez volt a lényeg.

28/N 29/F

2011. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
1,56 millió volt 2 évvel ezelőtt. én 24 voltam a férjem akkor 26... az egészet az utolsó fillérig az én nagymamám fizette ki.
2011. jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

6oo ooo Ft 4 éve és mi fizettük. 7o fős vacsi és lagzi volt, de nem szórtuk a pénzt feleslegesen. Menyasszonytánc nem volt, viszont kaptunk soksok ajándékot.

23 és 26 évesek voltunk.

2011. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekünk szűk családi körben lesz szeptemberben, kb. 300 ezret szánunk rá. Ne haragudjatok, de nekem ott sülne le a képemről a bőr, ha a szüleim, vagy a nagyszüleim fizetnék...
2011. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ugyan miért sülne le? nem a szomszédasszony fizeti, hanem a saját családtagod, akinek ráadásul bőven van, veled ellentétben... akkor ez ugyan miért lenne gáz? ugyanmár..
2011. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tavaly, kicsivel több, mint 2 millió. 110 vendég. Szerintem ha megtehetik/megtehetjük, akkor miért ne? Egyszer van az ember életében ilyen alkalom. (jó esetben...)
2011. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja, és én 23, Férjem 30.
2011. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kb. 1 millió volt a vége nekünk mindennel tavaly, 40 fővel, jó részüknek szállást is fizettünk, mivel vidéken volt az esemény. Minden fillérjét megérte, életre szóló élmény volt mindenkinek, aki ott volt - de természetesen mindenekelőtt nekünk. :)


Ebben az árban minden benne van: a gyűrű, zenészek, fotós, helyszín, sütemények, szállások, ruháink, dekoráció, meghívók stb. Mindenből jó minőséget választottunk, nem a legolcsóbbat. Ha nagyon filléreskedni akarunk, lehet, hogy fele ennyiből is kijött volna, de ez így volt tökéletes. :)


Mi önerőből fizettük, kb. 400 ezer jött vissza ajándékokból. 25N és 38F

2011. jún. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!