Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ajándék ötleteket várnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándék ötleteket várnék örömszülőknek?

Figyelt kérdés
Férjemmel szeretnénk kifejezni hálánkat szüleinknek, hogy lebonyolították nekünk az esküvőnket. Mindenük meg van már, tehát hasznos tárgy szerintem nem jöhet szóba, pénzt nem fogadnak el tőlünk, pedig próbáltuk csökkenteni a terheiket (mi nem kértük egyébként, hogy fizessék nekünk, ők ragaszkodtak hozzá), pár hét múlva születik a kisbabánk, arra gyűjtögettünk. Nagyon hálásak vagyunk, de nincs ötletünk, hogy mivel hálálhatnánk meg ezt nekik. Nyaralás és hasonló ötletek nekünk sajnos költségesek, kb. 10000 Ft körüli jelképes dologra gondoltunk, amely tényleg inkább szimbolikusan kifejezné a hálánkat. Gondoltam egyébként egy olyanra, hogy kristályban átnyújtani egy esküvői képet, amin a szülőkkel vagyunk. Jó ötlet?
2011. jún. 3. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg fotókönyv? Olyan, amiben a születéstől kezdve benne lennének mindkettőtök fotói, szépen sorban minden korszakról, végül egy pár esküvői kép, esetleg a végére egy ultrahangos fotó a kisbabátokról, illetve ha vártok pár hetet, akkor már arról is. Tuti lenne meghatottság... ;)
2011. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első nagyon jó ötlet. Esetleg az utolós képhelyet hagyjátok szabadon, csak a felirat legyen ott: "a baba és a nagyszülők".
2011. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó ötlet, de szerintem ne gyerekkortól, hanem a megismerkedésüktől.. hisz onnantól vannak ők ketten, azaz Ti. :)
2011. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"pár hét múlva születik a kisbabánk"


Ajándék kipipálva. Ennél jobbat nem tudtok nekik adni.

2011. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ez nagyon jó ötlet, meg fogom valósítani.
2011. jún. 6. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!