Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kötelező vendégként az öltöny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező vendégként az öltöny?

Figyelt kérdés
A párom nagyon izzadékony, ráadásul utálja a zakót. Ciki, ha csak egy szép ing+nyakkendő összeállításba jön az esküvőre?
2011. jún. 10. 10:05
1 2
 1/12 napietus ***** válasza:
100%
egyáltalán nem ciki, gondolom nem ő lesz a tanú, sem az örömapa. a mi esküvőnk is nyáron volt, nagy melegben, a legtöbb vendég a templom után levette a zakóját (ott azért kellett, mert bent hűvös volt). egyébként vannak nyári zakók, kifejezetten vékony, laza anyagból, ami jól szellőzik, érdemes lenne venni egyet, ha ez állandó probléma.
2011. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem ciki.

Így is elegáns, és nem fog megsülni a nagy melegben.

2011. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!! Vettünk már nyári öltönyt is, de hisztis a pasi :)

Ráadásul ezen felbúzdulva (mármint hogy ő nem vesz fel zakót) tesóm is beállt a sorba mellé, ő sem akar zakót venni. Sem tanú, sem semmi extra nem lesz egyikük sem.

2011. jún. 10. 10:17
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
szerintem az sem gáz, ha rövidujjú inget vesz fel.
2011. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 napietus ***** válasza:
89%
no, hát akkor itt az izzadékonyság az ürügy, a hiszti meg az ok. ez mondjuk így elég gyerekes.
2011. jún. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy gyerekes, de 37 évesen már nem fog megváltozni!!! :)Van egyéb ilyen hisztije is...

pl. nem hajlandó, csak és kizárólag hófehér törölközőbe törölközni.

2011. jún. 10. 10:28
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

Végül is a mai világban egyáltalán nem ciki...

Színházban is farmerbe mennek egyesek...

A férjem munkatársa is egy kinyúlt koszos pulóverben, lyukas farmerben, munkás bakancsban jelent az évzáró bulin történetesen egy I. osztályú helyen...

És még sorolhatnám...

Ahogy a társadalmi normáink és az erkölcsök is mostanság meg gyengülőben vannak.. így szerintem a párod elég ha egy pólót és farmert húz erre a nemes alkalomra.

csak lazán!

2011. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gublug ***** válasza:
65%

Abszolút nem. Ha meghívták az esküvőre akkor nem dísznek hívták meg a párod és Téged.

Menjetek úgy ahogy jól érzitek magatokat! Nem a ruha teszi az embert.

2011. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Nekünk most volt az esküvőnk, oda egy hölgy lila gumicsizmába jött. Én, mint menyasszony erre nem mondtam semmit, mert az én vendégem volt, de a barátnőim jót mosolyogtak rajt... :D
2011. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem illik zakó nélkül részt venni a szertartáson! Akkor sem,ha ma ezzel nem törődik senki!
2011. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!