Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha étteremben tartjuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha étteremben tartjuk a lagzit, akkor kötelező ott fogyasztani az italokat is?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagy előkészületek vannak, ugyanis jövőre esküvő. Már szinte minden megvan, a lagzi helyszínét leszámítva. Sokat gondolkodunk a párommal ezen, hogy mégis hol legyen. Étteremben vagy esetleg termet béreljünk ki? Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy ki hol (akár étteremben vagy termet béreltek ki esetleg más helyen) tartotta a lagzit és ez mennyire vált be.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 10. 10:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt a főkérdéssel kapcsolatban, hogyha étterembe tartjuk, akkor természetesen kibéreljük aznapra.
2011. júl. 10. 10:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Étterme válogatja. Én elég sok olyan lagziban jártam már, ahol az italt a pár vitte, szóval rá kell kérdezni, szerintem a legtöbb helyen belemennek.
2011. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb helyen lehet vinni, de felszolgálási díjat kell fizetni érte.

mikor lesz a nagy nap?

2011. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Májusban. Konkrét dátumot nem tudunk, mert ennyivel előre nem tudjuk bejegyeztetni magunkat sem az egyházira, sem a polgárira. Tehát..még van idő addig megkérdezni ezeket.
2011. júl. 10. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk három hét múlva lesz az esküvőnk. Elég sok étteremben jártunk, nagyon változó, hogy hol mit engednek vinni, és főleg hogy meddig lehet a buli. Mi voltunk olyan helyen, ahol azt mondták, hogy mivel szobák is vannak, ezért maximum éjfélig lehet bulizni. Ez már elsőre kizárt. Szinte mindenhol engedélyezték az italt, de megszabták, hogy mit vihetünk.

Ahol a mi lagzink lesz, oda vihetjük a bort, a pálinkát és a röviditalt, ami azért nagyon jó, mert általában ezek a legdrágábbak. A sört és üdítőt is vihettük volna, de azt inkább rábízzuk az étteremre. És ami nagyon fontos, hogy limitet szabtunk, tehát a fogyasztás a bevitt italok készletéig "ingyenes", azon felül ha bárki bármit iszik, azt már a saját számlájára. Illetve ha olyan italt kér, ami nem szerepel nálunk, azt is ő fizeti. Ezt persze vkinek kontrollálni is kell, ebben is kaptunk már segítséget. Sok boldogságot nektek!

2011. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi az offért, de lenne egy kérdésem. volt egy hasonló kérdés, hogy mennyivel előbb lehet az időpontot lefoglalni. mert ugye attól függ minden. nekem is jövőre lenne, ill. a kérdezőnek is ( másik kérdés ), és érdekelne, hogy nálatok ez hogy ment. Köszi

a válaszom: szerintem is kérdezzetek rá, mert sok helyen benne van az árban, de ha ti viszitek, olcsóbb is lehet.

2011. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok. bocsesz, közben megláttam az egyik válaszod :D
2011. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!