Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szóltok az esküvős blogokh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok az esküvős blogokhoz? Milyen témákról olvasnátok szívesen?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el írni blogot a saját esküvőm kapcsán. Ti olvastok ilyeneket?

[link]


2011. jún. 10. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
te milyen esküvői blogokat olvasol?
2011. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából nekem azok tetszenek, amik saját sztorikat írnak le.
2011. jún. 10. 18:32
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Ez eléggé hirdetésnek tűnik...
2011. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szimplán érdeklődés, hogy jó-e, mások olvasnak-e ilyeneket?

De ha nem tetszik, jelentsd.

(Különben nem tudom, hogy lehet belőle profitálni...)

2011. jún. 10. 18:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A személyes blogok leginkább a családnak jelentenek valamit, idegeneknek ritkán.


Weddings nevű oldal tele van esküvős bloggal, amikor én szerveztem az én esküvőmet, benézegettem oda mert ott egyben volt minden és elütöttem az időmet, de külön blogokat sosem olvasgatok amit egy totál ismeretlen ember magánéletéről szólnak.

Tele a net boldog-boldogtalan magánéletéről szóló naplókkal, ez a család számára jópofi de szerintem ennyi. Ha nagyon esküvőblogozni akarnék akkor már inkább Weddings-en. De azt is magam örömére inkább, nem azért mert idegeneknek nincs jobb dolga mint azt lesni hogy milyen ízű tortám lesz vagy kötőjeles lesz-e a felvett nevem netán -né leszek.

2011. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Beleolvastam a tiedbe és nekem tetszik :) Folytasd és ne hallgass a rosszindulatú tolakodókra. Elvégre életed egyik legszebb periódusát örökíted meg, ha nem más magadnak :)
2011. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Az alapötlete nagyon jó az esküvős blogoknak, de amint jön az első rosszindulatú, vagy netán csak őszinte hozzászóló, már megy is a sírás-rívás, milyen gonosz a világ, és nem örülnek a szegény menyasszony örömének... Erre sajnos jobb felkészülni, és ha nem bírod a kritikát, inkább már a legelején priváttá tenni a blogot.


Arra is gondolni kell, hogy mindazt, amit oda leírsz, bárki olvashatja, munkatárs, anyós, főnök, szomszéd stb. Készülj fel rá, hogy heteken belül kialakul a zugolvasói köröd az ismerősök közül, és minden apróságot szétpletykálnak majd, te meg csak nézel, mikor olyanokat hallasz vissza, hogy pl. szórod a pénzt a hülye esküvőre, vagy milyen rossz ízlésed van, mert csúnya meghívót választottál. Gondold végig, kell-e mindez Neked az esküvői készülődés közepette...

2011. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
én imádom az esküvői blogokat, én is fogok írni, és a Tiedet is olvasni fogom ezután is:)
2011. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 15. 09:37
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Én nem írtam esküvői blogot, de többet böngésztem, amikor szerveztük az esküvőt. Így találtam apró ötletekre, amit fel tudtam használni az esküvőnkön, nem csak magunknak örömet szerezve vele.
2011. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!