Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Felnőttként milyen koszorúslán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőttként milyen koszorúslányruha illene? Muszáj egyformában lennünk vajon? Ez a szokás?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és nyárra hívtak koszorúslánynak. Elvileg 4-en leszünk: én vagyok a legidősebb, két 18 éves, és egy 16 éves lány lesz.

Csak az egyik lányt ismerem, de mondta a menyasszony, hogy a lányok közül kettőnek valami sárga pöttyös, térd alá érő tetszik, de a harmadik lány leszavazta. Most ha ők megállapodnak hárman, akkor nekem is olyanban kell lennem?


2011. jún. 10. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem színben illik, hogy mindenkinek ugyanolyan legyen, fazonban lehet eltérés, az nem probléma. Én szerencsére egyedül leszek koszorúslány, és nagy habos-babos rózsaszín ruhám lesz :d nembiztos, hogy sok lány felvette volna :D
2011. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Sárgaaa?????????

És még pöttyös is?

Úristen micsoda ízlésficamok vannak ma már...

Szegény kérdező, én megértelek...

Hol vannak már a szép idők, amikor a koszorúslánynak is szép ruhája volt...most meg? Egy-egy rongydarabot vesznek magukra, a menyasszonyok meg függönyanyagból varrt, ragasztó pisztolyyal díszített Ukrán ruhákban díszelegnek...olyan rondák...az Ukrán meg röhög rajtunk,utálnak minket magyarokat, de mi azért őket gazdagítjuk...

Meg átlátszódik az abroncs bennük, annyira nincs bennük anyag...

Az én barátnőm is fel lett kérve többek között, és ettől a szalontól vitte a koszorús ruhát. Hát hagy ne mondjam milyen szépek voltak a koszorúsok.


www.adiva.hu


Az alkalmi ruhákban vannak a koszorúslány ruhák....na nem csodálom, hogy innen vitte a barátnőm...

2011. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Ja, és egyébként ha a menyasszony állja a ruhát, akkor általában fel kell venni, amit akar, és általában egyforma.

Na most én anno régen mikor fel lettem kérve, nem volt összeegyeztetve a két ruha a másik lánnyal. Másképp is néztünk ki!

:-))))

2011. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp megbeszélnék egy találkozót, ahol ott van az összes koszorúslány és a menyasszony is, és sok-sok képpel fölszerelkezve mindenki részéről leülnénk és megbeszélnénk a lehetőségeket.


Akárhogy is fáj sokaknak, ilyenkor illik alkalmazkodni a menyasszony elképzeléseihez, végülis a koszorúslányok az ő segítői elsősorban, s emellett "díszletei" is az esküvőnek. Ezek miatt fontos az egyetértés és persze az is, hogy a ruhátok illeszkedjen az egész esküvő színvilágához, hangulatához.


Ha nagyon nem érzed magad jól abban a ruhában, elég a szertartások idejére fölvenni, a bulira meg átöltözni, de szerintem ennyi kellemetlenséget megér az, hogy a menyasszony úgy érezze, ti mindenben mellette voltatok és segítettétek!

2011. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az, ha hárman egyformában vannak, a negyedik meg teljesen másban, nagyon csúnyán mutat, ebben azt hiszem, mindenki egyet ért...
2011. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sáááárga pöttyöööös????? :O

De mégis milyen? Csak nem ilyen? :P :D


[link]


:D :D :D


Na hát minden esetre, le kell ülni megbeszélni, hogy ha mindenképp sárga, akkor maradhat a szín esetleg, de a fazont (és magát a ruhát) te hadd válaszd ki! ;) Vigyél képeket, nézz körül ruhaszalonoknál, akár ott fényképezz, ha katalógust nem adnak, vagy neten mutasd meg nekik vagy valami, hogy lássák!

De nekem pl. sárgában ezek még "elmegy" kategória:


[link]


[link]


[link]

2011. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!