Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Barátommal megvehetem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal megvehetem a menyasszonyi ruhát? Nem is tom miért kérdezem, valszeg a sok amerikai film miatt van bennem h nem láthataja férj a menyasszonyi ruhát, blabla.

Figyelt kérdés
... amúgy nem vagyok babonás, csakazt em akarom h az emebrek "megszóljanak" és megjegyzésekkel illessenek
2011. jún. 13. 14:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Megszólni senki sem fog, de szerintem jobb, ha az anyukád vagy egy barátnőd segít, ők csak jobban értenek hozzá, nem? Lehet, hogy nem, de az én párom úgyis mindenre azt mondja, hogy jól áll, közben meg néha igenis kéne a kritika. :)
2011. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Nem csak az amerikaiaknak van ez a babona, hanem a magyaroknak is, meg az oroszoknak, lengyeleknek, romanoknak, angoloknak, nemeteknek, stb. Ha tradicionalis eskuvot akarsz, akkor ne lassa a ruhat, no meg a babona szerint sem. Ha az emberek megszolalasa szerint akarsz eskudni es elni, hat akkor valami nincs rendben az eletedben.
2011. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

anyuval utálok, bnőm meg sajna messze lakik

de nincs kedvem ehhez az egész szarságjoz, hihetetlen

a sok birka ember bámul majd meg ül mint amozibsn

hányok az ilyen társasági eseményektől...inkább a halál mint egy nyavalyás esküvő

2011. jún. 13. 14:26
 4/18 A kérdező kommentje:
az emberek csak megszólogatni tudnak,én mást még nem tapasztaltam a részükről
2011. jún. 13. 14:27
 5/18 A kérdező kommentje:

szegény "férjem" mi


amúgy 2. válaszoló gondolkopzz el azon te mennyire vagy tökéletes

2011. jún. 13. 14:28
 6/18 anonim ***** válasza:

:DD


Nyugodtan menj a barátoddal.

2011. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj a barátoddal hisz neki is tetszeni akarsz nem? Számít a véleménye.
2011. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Amúgy Kérdező én értem mire gondolsz, én sem bírom ha bámulnak, sosem akartam a középpontban lenni, nem jó. A vőlegényem egyházi esküvőt akar, de én annyira nem.
2011. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én sem kívántam soha nagy felhajtást magam körül, még az esküvőmön sem. A ruhámat anyukám varrta, halványsárga anyagból, és biztosan látta a férjem is az esküvőnk előtt, mikor próbálgattam. Nem volt nagy szám a ruha sem, de engem nem is igazán érdekelt. Viszont a férjemmel azóta is együtt vagyunk, már több mint 30 éve. Tehát előfordulhat, hogy nem sikerül a házasságod, de az biztos, hogy nem amiatt, mert az esküvői ruhát együtt választjátok ki.
2011. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha utálod a felhajtást akkor miért nem mentek el két tanúval kiskosztümben vagy csinosabb ruhában megesküdni? Probléma megoldva....



Mellesleg nekem sem volt menyasszonyi ruhám, csinos fűzős-bolerós kosztümöm volt. A férjem meglátott tátott szájjal állt vagy öt percig :)

2011. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!