Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha az egyik koszorúslányom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik koszorúslányom nem akarja felvenni azt a színű ruhát, amit én akkorok, akkor mi legyen?

Figyelt kérdés

Erőltessem? Vagy ő akkor ne legyen koszorúslány? Vagy csak ő legyen más színben?

Az egész esküvő ciklámenes lesz, a díszítés, virágok, stb.

A koszorúslányokon fekete-cilkámen színű ruhát akarok, úgy kombinálják, ahogy akarják, mondtam, nekem megteszi, ha sima fekete ruha egy ciklámen övvel, vagy ilyesmi. De neki nem tetszik . A többi barátnőmnek tetszik ez a kombináció, pedig vannak köztük akik nem hordanak ilyen színt, de most felveszik szivesen, csak vele van baj. Mi legyen?


2011. jún. 17. 14:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*akarok, bocsi
2011. jún. 17. 14:38
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
én a helyedben akkor megmondanám neki, hogy akkor semmilyet sem kell felvenni. a helyedben én is gondban lennék, mert általában nekem nincs pofám megmondani,hogy mi az igazi véleményem, mármint nehogy megbántsam, viszont kívülállóként mondom, hogy ez a te napod, elég furán mutatna zöldben. úgyhogy lehet, hogy szépen, valahogy megkérném, hogy akkor ne legyen k. lány.
2011. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ha én lennék egy barátnő, akit felkérnek, de pl. libafos színű habosbabos ruciban kellene lennem....akkor is megtenném:-) A barátnőm, és ha ezt akarja, az ő nagy napján, legyen. Ráadásul te nem kérsz is durvát. Szerintem kérd meg szépen, ha nagyon nem akarja, akkor meg ne legyek koszorúslány.
2011. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Ez nehéz kérdés! Az elég furin mutat, ha csak egy lány van más színben, a többiek egyformában! Szerintem valahogy meg kéne győznöd, esetleg a többiek segítségével, hogy találja meg ő is ebből a megfelelő kombinációt!
2011. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*legyen
2011. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fazont is a koszorúslányok választják, akkor megértőbbnek kellene lennie a barátnődnek, mert az fontosabb.

Ha minden koszorúslány elfogadta és az esküvő vezér színe is ciklámen lesz, akkor nagyon csúnyán fog mutatni a barátnőd.

2011. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
1. vagyok. valahogy úgy mondanám, hogy nagyon szeretnéd, ha ő is k. lány lenne, de nem szeretnéd, ha elütne a többitől. tehát nem szeretnéd megbántani, de akkor hogy mindkettőtöknek meg legyen az akarata, és egyikőtök se érezze magát kellemetlenül (te a kombináció miatt, ő meg a ruha miatt, hogy olyat hord, ami nem is tetszik neki), akkor inkább csak csatlakozzon, mint vendég. ha ez neki nem tetszik, akkor jöhet, amiben akar, de nem koszorúslányként, vagy sehogy.
2011. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

Én a helydben úgy kérném/kértem volna fel a lányokat koszorúslánynak, hogy megkérdezném, vállalja-e úgy, hogy a ruha színe feket-ciklámen kombináció, szabad fazonválasztással.

Ha tetszik neki, akkor ő mondja hogy igen, ha nem tetszik neki, akkor azt mondja, nem vállalja.

Ha nem volt leszögezve a felkéréskor, hogy mik az elvárások, akkor az hiba volt a részedről.

Ebben az esetben keserű lesz a szájíz, ha azt mondod, nem lehetsz koszorúslány..kvázi, megbántod őt. Ha lehet, de más színű lesz a ruha, ő fogja magát rosszul érezni, ha kirí a többi közül...Te pedig csak magadat okolhatod érte.

Ha tisztázva voltak a feltételek, akkor mondhatod neki azt, hogy koszorúslány csak ilyen színű ruhában lehet. Ő pedig dönthet, hogylesz vagy sem.

Esetleg egy kompromisszumos megoldás: egy szín legyen megkötve, a másik ne.


Üdv, minden jót!

2011. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez a te napod, a te esküvőd. Ha neki nincs ínyére, nem kell koszorúslánynak lennie. Ők választhatnak ruhát, még ez is nagyon rendes dolog tőled, ha ennyit nem bír megtenni érted, hogy felvesz egy ciklámen övet, nem érdemli meg, hogy koszorúslány legyen... Az ő esküvőjén majd azt csinál, amit akar, de itt most ne engedj neki.
2011. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Óh, jaj! Mennyire lényegtelen kis momentumok lesznek ezek nemsokára! Ez csak proccolás, és igen, talán a fantázia kiélése. Bárcsak maga a házasság mutatna majd olyan jó összhangot, mint a koszorúslányok ruhái. Viszont erőszakkal nem lehet összhangot teremteni. Az engedetlen koszorúslánynak találj ki valami különleges szerepet, és akkor nem kell sem elküldened, sem összeveszned, sem rávenni őt, hogy azt tegye, amit nem akar.
2011. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!