Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit viseljek egy esküvön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit viseljek egy esküvön?

Figyelt kérdés
Most júniusban hívatalos vagyok egy esküvőre és nem tudom mit vegyek fel.Mert még soha nem voltam ezért kérdezem.Milyen színű ruha stb...?
2008. febr. 22. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én valamilyen könnyed, nyáris egyberuhát vennék fel, júniusban már úgyis meleg lesz (remélem). Semmiképpen se válassz sötét színű ruhát, az nem illik egy ilyen alkalomhoz. Tényleg nyárias stílusút és színűt.
2008. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Fehéret semmiképp ne! Azt hagyd meg a menyasszonynak! Ha világos is, legyen minimum bézs!

Ha lesz katolikus esk. is, akkor vmit vigyél a válladra is (kendő, vagy vállat fedő blúz), csak a hagyománytisztelet végett!

2008. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy milyen esküvőre mész, mert ha ilyen puccos, akkor a lenge nyári ruha nem ajánlott. De szerintem vehetsz egy elengásabb szoknyát (akár feketét is) és valami szines kis felsőt, blúzt.
2008. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy elegáns nyári kosztümöt is vehetsz. Nekem még a menyasszonyi ruhám is selyemkosztüm volt.
2008. febr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!