Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki ha egy esküvőn nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy esküvőn nem tudtam táncolni?

Figyelt kérdés
A lagziban volt egy 10-15 fős csapat akik csutka részegek voltak, ők nagyon táncoltak. De úgy hogy pörögtek-forogtak, egymást táncoltatták, ugráltak stb. Én nem ittam semmit és olyan ügyetlennek éreztem magam, csak egyet jobbra-egyet balra lépkedtem, meg körbe álltunk meg ilyenek. Szóval én nem tudtam úgy pörögni-forogni. Nagyon gáz lesz már most tudom a videó felvétel...Ez ciki?
2011. okt. 6. 15:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul amikor a menyasszonnyal táncoltam (na ő sem egy nagy táncos) olyan érzésem volt mintha nem is ritmusra lépnél, csak totyognék, meg mikor próbáltam kicsit ütemre "léptetni" akkor inkább mintha visszahúzott volna.
2011. okt. 6. 15:39
 2/9 A kérdező kommentje:
*lépnénk
2011. okt. 6. 15:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A lényeg, hogy beálltál, partner voltál és jól érezted magad. Senki nem azt fogja nézni és nem arra fog emlékezni, hogy mennyit és hogyan táncoltál.

Az én párom tényleg katasztrofálisan táncol, semmi, de semmi ritmusérzéke, viszont nagyon aranyosan el tudja engedni magát - pia nélkül - és akkor ő a parkett ördöge. Az ismerősök pedig soha nem azt mondják, hogy mennyire gáz, hogy csak tipegett ide-oda, hanem hogy mekkora partiarc!

2011. okt. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem azzal fog foglalkozni, hogy ki hogyan táncolt. :D
2011. okt. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egyáltalán nem ciki, főleg, hogy egyáltalán megpróbáltad. Még ha kicsit fura is lesz a felvétel, arra fognak emlékezni, hogy 1) milyen szpép nap volt, 2) milyen udvarias voltál, hogy táncoltál a menyasszonnyal. Egyébként is, nem ritka dolog, ha vkinek nincs olyan óóóriási ritmusérzéke, nem fognak kinézni sztem.
2011. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csak mert az unokahúgom 1 évvel fiatalabb tőlem, és ő is benne volt abban a bulizós csapatban, és a szülei/nagyszülei azt mondták neki a fülem hallatára: Büszkék voltunk rád, nagyon ügyesen táncoltál.

És mivel majdnem egy idősek vagyunk, mindig viszonyítanak minket egymáshoz, rám nem lehet most büszke senki....Szóval ő volt most az ügyes, én meg az esetlen. Kellemetlen nagyon :/

2011. okt. 6. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj ezzel, semmi jelentősége.

Kit érdekel, hogy ki hogy táncol??? (Hacsak nem versenytáncosról van szó :P)

Én speciel egyáltalán nem tudok táncolni, épp ezért inkább nem is próbálkozom. :D Szóval, ha ez megnyugtat, nálam tutira ügyesebb vagy. :D

2011. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A fejleményekről:

1. nem biztos, hogy kinéznek azért emiatt a dumájuk miatt, csak meg akarták dicsérni a lányt

2. ha meg emiatt ügyetleneznek meg lebénáznak... nos, hülyéknek a véleményére ne adj :)

2011. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a saját esküvőmön se tudtam eljárni azt a táncot, amit éjfélkor szokás. Kicsit gyakoroltam, úgy ahogy ment, az esküvők egy darab lépés nem ment ritmusra. És mégis vígan telt a est további része, és a nászéjszaka is. Sőt, évek múlva is csak most jutott eszembe, hogy ezt olvastam. Van még kérdés?
2011. okt. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!