Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek volt hortenzia és/vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt hortenzia és/vagy rózsacsokra?

Figyelt kérdés

A rózsával nem sok bíbelődnivaló van azt tudom, de én szeretnék hortenziát is bele, és tudom hogy vannak érzékeny növények (pl:tulipán). Kérdésem az lenne, hogy a hortenzia kibírja a napot?

Illetve sok képet kerestem már olyan csokorról, amiben van hortenzia is és pár rózsa is, de sajnos nem találtam. Valakinek volt ilyen? Esetleg tudna valaki képet linkelni?


2011. júl. 7. 22:54
 1/10 anonim válasza:
Virágkötö vagyok! Igen ki kell bírni a hortenziának is egy egész napot csak az a lényeg hogy jól legyen felszivatva! Könnyen száríthatod is van lila rózsaszín és zöld színben is! Nagyon szép rózsával párosítva körcsokorba!
2011. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen a fejemben is szép, de mégsem találok sehol képet. Véletlenül nem tudnál linkelni, feltölteni? Mellesleg köszönöm a választ, megnyugtató, hogy nem olyan macerás növény. Azért aggódtam, mert hallottam olyat, hogy 2 csokrot is csináltatott valaki, mert a növény nem bírta ki estig.
2011. júl. 7. 23:08
 3/10 anonim válasza:

Kerestem képet de sajnos én sem találtam! :-((

Csináltam már én is lila hortenzia rózsaszín rózsával és semmi baja nem volt! Jól fel kell szivatni vizzel mert fás száru!

2011. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy utána néztél... és persze az infokat is. :)
2011. júl. 7. 23:39
 5/10 anonim válasza:

Szia, ebben a csokorban van hortenzia, az én virágosom azt mondta, hogy csokorban OK, de hajba nem ajánlja, mert azt nem bírja ki.

[link]

2011. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem fehér rózsa és világoskék hortenzia csokrom volt, illetve volt még benne egy fehér virág, aminek nem tudom a nevét. Igaz már elég rég volt az esküvőm 2000-ben, de raktam fel róla két képet hátha tetszik. Nekem is ez volt az álmom, mindenképp szerettem volna bele hortenziát.


[link]

[link]

2011. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A másik fehér virág ornitogallum nagyon szép és roppant tartós!
2011. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon jó az az oldal is amit linkeltél.

A képeket szintén köszönöm, nagyon szép csokor. Én is fehér rózsát és kékes lilás hortenziát szeretnék a csokromba, csak ilyen körcsokor félét terveztem.

2011. júl. 9. 14:12
 9/10 anonim válasza:

[link]

.weddings.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=4572

[link]

[link]

Remélem jól linkeltem be,és megtudod nézni.Ha nem írd be keresőbe,hogy hortenziás menyasszonyi csokor,és kattincs a képek keresésre.Gyönyörűek vannak.Én is szeretnék a csokromba hortenziát.Rem tudtam segíteni.

2011. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen sikerült megnyitnom őket (kivéve az elsőt, de beírtam google-be). :) Köszönöm. Olyan szép csokrok vannak mindenütt! :)
2011. júl. 10. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!