Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért van az, hogy ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ahol nagyon szép a menyasszony, ott a vőlegény kevésbé néz ki jól, és fordítva?

Figyelt kérdés
Természetesen a jelenlévők mindig kivételek :) Szóval nem akarok megbántani senkit, csak azt figyeltem meg, hogy mostanában nagyon sokszor járok olyan környéken, ahol épp mondjuk az esküvői fotókat készítik az ifjú párról, vagy sokszor látom kijönni őket a templomból, és eddig minden esetben azt láttam, hogy vagy van egy nagyon jóképű vőlegény, meg egy hát nem túl szépséges menyasszony, vagy pedig nagyon szép menyasszony, és olyan "semmilyen" vőlegény. Pedig az utcán sokszor látok olyan párokat, akik mindketten nagyon szépek, esztétikusak, úgy értem, az egész megjelnésük harmonizál egymással.
2010. jún. 10. 12:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Én ilyet még nem figyeltem meg. Egyébként szerintem számítanak az egyéni tényezők is. Mert lehet, hogy te valakiket külsőleg összeillőnek és esztétikusnak tartasz, de mások nem. És persze fordítva is igaz.


Norci

2010. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Én is így látom a dolgot, tényleg gyakori pl. az újságban az esküvői fotókon, hogy az egyik fél nem túl szép. De most gondoljunk bele, két csodaszép ember lehet hogy nem is jutna el az esküvőig egymással...
2010. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert Isten igazságos.:)))
2010. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Darwin
2010. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Réti bubuzér ***** válasza:
75%
Az egyik szép, a másiknak meg van pénze.
2010. jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%

Most lehet hogy én leszek a sz@r és le lehet pontozni,de akkor is leirom a véleményemet...

Szóval...miért kell az iylet nézni???sose értettem..és akkor mivan ha két különböző ember egymásra talál??ez a SZERELEM...szerelemben márpedig nincs az hogy én szebb vagyok mint te...mert szépnek,jónak,tökéletesnek látják egymást...

saját példa:betegség miatt duci csaj vagyok,párom meg egy vékony magas srác..én meg duci,alacsony..és nagyon nagyon nagyon jól megvagyunk,aki meg megszól minket azt nagyívbe lesz.rjuk... komoly kapcsolat a mienk és komoly kapcsolatban nincsenek semmilyen szempontból különbségek..

aki meg ilyeneket néz hogy az egyik fél szebb v rondább mmint a másik,az egy irigy kutya...

mert már ő is szeretne valakit,valaki komolyat,eskövát,stb...

2010. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, azt érzem, hogy téged megbántott ez a kérdés. Talán csúnyábbnak érzed magad a párodnál? Egyébként a kérdező nem a testsúlyról beszélt, az egy más kérdés. A szépség főleg az arcvonásokon, testarányokon múlik, valaki úgy is lehet szebb a párjánál, ha van rajta plusz 20 kiló.
2010. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem azért van, mert egy párkapcsolat kezdetekor a szépség bőven elegendő ahhoz, hogy az egyik fél felkeltse a másik figyelmét. A házassághoz azonban már ennél jóval több kell. Nem elég, ha a külső szép, ha a belső nem az igazi. Mindenki csúnya lesz egyszer, ha megöregszik és akkor a belső tulajdonságok miatt marad vele az ember. Ha a belső tulajdonságok nem passzolnak, akkor megette a fene az egészet. Ráadásul a szépség relatív. Van akinek Voksán Virág például álmai nője külsőre, nekem viszont egyáltalán nem kéne akkor se, ha multimilliárdos lenne.
2010. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. Viszont annak a válaszadónak is igaza van aki azt mondja, hogy nem ezt kell nézni...de milyen az ember? Őszintén én is megmosolygok néha másokat, de nem rossz szemmel, hozzá teszem, hogy "de édik, de aranyosak" stb.

Tényleg lehet néha látni egy-egy csúnyácska menyasszonyt és egy dali legényt mellette és fordítva. Meg az aránytalanságok néha...:)

De Istenem, a szerelem tényleg nem erről szól.

Ezt akár vehetitek részemről önkritikának is, mert én majdnem egy fejjel magasabb vagyok a páromnál:D S akkor mi van? Annyi beszólást kapunk emitt, hogy ha ezen múlna a boldogság rég nem lennénk sehol...mondjuk nem tartom csúnyának egyikünket sem:D

2010. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
64%

13 03as..én vagyok az "utolsó"..:)

nem..nem érzem magam csúnyábbnak..:) hiszen az egy dolog hogy ducibb vagyok mint a párom,de nagyon sokan mondják hogy szép vagyok..szép az arcom,és ha egoista akarok lenni,ami nem szoktam,akkor azt mondom,hogy tudom is magamról hogy tudok nagyon dögös lenni..észreveszem a pasik reakcióján,meg a volt hódolóim,pasijaim számán..jól érzem magam a bőrömben..:)

a párom meg így imád ahogy vagyok..:)

azon húztam fel magam,hogy miért vagyunk mi emberek ilyenek?miért kell vizslatni másokat?

sose értettem..

és szerintem aki azt mondja hogy hu ez a pasi elvette ezt a gáz csajt!?-az valószínűleg féltékeny...vagy nincs igazam?rám is féltékenyek sokan mert tudok dögös lenni mert szép az arcom és komol kapcsolatban élek..

2010. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!