Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ajándékot vegyünk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vegyünk az esküvőre?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 07:45
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen esküvőre?
2011. júl. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most ezt komolyan gondoltad, hogy ennyiből kapsz normális ajándékötletet? Legalább irányadót írhatnál (értékhatár, stb)... Ennyi erővel míg a kérdést kiírtad, rákereshettél volna guglin...
2011. júl. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom mekkora érték határt akarsz, de szerintem aminek mindenki örül az egy nagyon jó minöségü ágynemü garnitúra, még ha van is nekik sok, akkor sincs tuti olyan aminek darabja 10-20 ezer forint. ezek annyira finom ágynemük. mi kaptunk ilyet és imádom, söt azóta rengeteg ismerösömnek ajándékoztam ilyet és mindenhonnan az jött vissza, hogy szuper ajándék.

de ne a tescoba keresgélj hanem kika vagy ilyesmi üzletekbe.


aztán mi adtunk pénzt is úgy hogy egy szép üvegtálba tettünk egy zacsi penne tésztát és a tésztába csavartunk pénzt.

2011. júl. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg írhattál volna konkrétabbat is, értékhatár, együtt laktak-e, vagy sem, (ez a háztartási cuccok miatt). Tőlünk mikor megkérdezték, hogy mit szeretnénk, azoktól, akikről tudom, nekik is a megélhatésre kell a pénz (albérlet, stb) egyszerűbb dolgot kértem, ami nekem is kell: vasaló, mérleg, stb.... A rokonok, akik azt kérdezték, hogy megvegyék-e a 6. kenyérpirítót, vagy pénzt, ott pénzt kértünk. Egyikük úgy adott, tök jóü ötlet, hogy egy 5 literes befőttes üveg aljára tettek azt hiszem homokot, abba pedig tűzködtek hurkapálcikákat, amikre 5000, 10.000 20.000 Ft-osokból hajtogattak virágot. (nem nehéz. harmónikára hajtogatod a pénzt, középen pedig megkötöd). Azóta is itt van a szekrényen, az a vésztartalék... Remélem, sosem kell megkezdeni. :)
2011. júl. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt!!!!
2011. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg nyugodtan az ifjú pártól. Sok üzlet vezet már nászajándék-listát is.

[link]

2011. júl. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
20000 Ft-t gondoltam
2011. júl. 25. 10:22
 8/9 anonim ***** válasza:
én megkérdezném tőlük, hogy mire van szükségük, akár pénzre (arra általában igen, hacsak nincsenek nagyon eleresztve), vagy valami másra.
2011. júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ezt akkor szokták megkérdezni, mikor átadják a meghívót
2011. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!