Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha nem egyforma fazonú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem egyforma fazonú a koszorúslányok ruhája, az nagyon rosszul néz ki? Melyik lenne a legjobb? (Kép)

Figyelt kérdés

Összesen 5 koszorúslány lesz. Háromnak megegyezik az ízlése (15, 17, 18 évesek) Ilyet akarnak:

[link]

a bal oldali rózsaszín típusút


A másik két lány (22, 23 évesek) nem tudnak dönteni, de az egyik semmiféle képpen sem akar ilyet, hanem szokványosat akar. Pl ilyesmit:

[link]

vagy talán ilyet:

[link]


Színben egyforma lenne, de a típusa lenne másmilyen.

Szerintetek?


2011. júl. 27. 23:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

Az első képről nekem csak a jobbszélső tetszik, abban az is jó, hogy más alkalomra is bármikor fel tudnák venni a lányok (talán ezzel érvelhetnél).

A klasszikus fazonúakból mind a kettő szép, de a második a nyerő.

Amúgy nem azért, de nem a koszorúslányoknak kell eldönteni, mi lesz rajtuk, hiszen ez a te napod, nem az övék.

Én nem variálnék a helyedben, mert valóban idétlenül nézne ki, ha ketten másféle ruhában lennének.

De ez csak az én véleményem.

L/24

2011. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Na igen, az én nagy napom lesz, de nem akarok velük kiszúrni + ők fizetik saját maguknak majd. Mondta aki a hagyományosban szeretne lenni, hogy ő olyan modern rövidben nem érezné jól magát...

2011. júl. 27. 23:36
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

A hagyományosbol az első, az gyönyörü:D

amit a 15,17 és 18 évesek akarnak, szerintme az nagyon kihivo. És ugye egy esküvőn nem szabad a menyasszonyt tulragyogni:))

17L

2011. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyáltalán nem gond, hogyha nem egyforma fazonúak a koszorúslány ruhák. Nagynénéméknek 2006-ban volt az esküvőjük, és ott is különböző ruhák voltak, csak a szín volt ugyanaz. Az a lényeg, hogy jól érezzék benne magukat a lányok!

Sok boldogságot! :)

2011. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj, ha nem egyforma a fazon, a lényeg, hogy jól érezzék magukat benne.

És szerintem is jobb, ha nekik is van beleszólásuk.

2011. júl. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Én is láttam már olyat ahol nem egyforma fazonú ruhákban voltak de szerintem nem nézett ki jól! És mi lenne ha mindenki hagyományosban lenne? :)

19 L

2011. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Felénk nem szokás azonos fazonúban menni, csak a színt szokták megadni a menyasszonyok és minden koszorúslány a saját ízlése szerint dönt.

Úgy gondlom, hogy a két különcködő lány ízlése jobban megfelel egy esküvőre, mint az a kihívó fazon, amiben a másik 3 lánynak sikerült megegyeznie.

Mindazonáltal én nem tartom furcsának, ha más a fazon, de a színt én választanám meg. Legalább a megy a koszorúslányok ruhája ahhoz a hangulathoz és színvilághoz, ahogy a lagzit elterveztem.


L/22

2011. júl. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj azzal, ha csak a szín ugyanaz, a fazon nem.

Egyrészt nem is áll jól mindenkinek ugyanaz a fazon, másrészt ha valakinek nem tetszik az adott fazon, akkor nem is érzi benne jól magát, ami meg szokott látszani. Biztos nem készíttetnék magamnak olyan ruhát, amilyen rajtam kívül még 4 embernek van.

Harmadrészt ha maguknak kell fizetniük a ruhát, akkor hadd vegyenek már olyat, amit esetleg később is fel tudnak venni...

Aki fizet, az parancsol.

Mellesleg a rózsaszín ruha fazonja nekem sem tetszik esküvőre, pláne nem tizenéves kislányokon. A másik kettő viszont tényleg szép, látszik, hogy azokat érettebb gondolkodású nők választották ki.

2011. júl. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Tavaly voltam koszorúslány egy esküvőn ahol a menyasszony megvette az anyagot és mindenki maga varratott belőle ruhát. Volt három egyforma tök egyszerű vállpántos kb. térdig érő ruha (nekem azok nem tetszettek), volt egy abroncsos hosszúszoknyás és egy pánt nélküli beépített melltartós földig érő estélyi szerű. Szerintem nem nézett ki rosszul. Mindenki a saját alakjához és ízléséhez valót varratott, az anyaguk egyforma volt és nagyon illettek az esküvőhöz.
2011. júl. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
mekkora mazli, hogy ez a te eskuvod, es ezert azt valaszthatod amelyik neked tetszik
2011. júl. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!