Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslány-probléma! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslány-probléma! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két koszorúslányt kértem fel az esküvőre, azonban párom húga természetesnek veszi, hogy ő is az lesz, pedig senki nem mondta. Ugyanígy egy barátnőm is természetesnek vette, hogy koszorúslány lesz, egyiknek sem mondtam nemet. Viszont azért döntöttünk a két koszorúslány mellett, akiket fel is kértünk, mert anyagilag nem állunk olyan jól, hogy mindenki koszorúslány lehessen, aki az akar lenni.

Mondhatom a két lánynak, akik ők kérték, hogy lehessenek, hogy fizessék a ruhájukat? Vagy mondjam, hogy inkább mégis maradnék a két koszorúslány mellett?


2011. júl. 29. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom, nem véletlen vették természetesnek, hogy koszorúslányok lesznek, hanem mert elég jóban vagytok.

Mi volna, ha felkérnétek őket tanúnak? Akkor nem kell a ruhájukat fizetni, és mégis fontos szerepet kapnak az esküvőn.

2011. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Ne fizesd a ruhájukat és kész.
2011. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Párom húgával nem vagyunk jóban, ha nem muszáj, nem is beszélünk egymással. Nem is örül annak, hogy a testvérével vagyok, csak szereti a felhajtást...
2011. júl. 29. 11:23
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez a Te esküvőd, a Te döntésed (illetve pároddal közös, bár nem hiszem, hogy egy pasit a koszorúslányok száma nagyon érdekelne) szóval azokat hívd koszorúslánynak, akiket Te szeretnél, a többieknek pedig udvariasan mondd meg, hogy kettőt szeretnél csak, és őket már felkérted.
2011. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

felénk ha felkérnek valakit k.lánynak akkor az csak akkor vállalja el ha tudja fizetni a ruháját, nálunk nem az ifjú pár fizeti. Én természetesnek veszem hogy ha engem felkérnek akkor én fizetem.


De mivel ti csak kettőt kértetek fel és az övéikét tudjátok állni, akkor igen is mond a másik kettőnek, hogy sajnos nem tudjátok kifizetni a ruhájukat, ha ők ezt tudják vállalni anyagilag akkor semmi akadálya hogy ők is k. lányok legyenek.

2011. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
ne fizesd a ruhájukat, és ülj le velük és közöld, hogy ne haragudjon, de te nem kérted, hogy koszorúslány legyen, nagyon szívesen várjátok az esküvőre, de nem mint koszorúslány...ez a te esküvőd, nem az övék ;)
2011. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Felénk se az ifjú pár fizeti a koszorúslány ruháját. Abból tuti sértődés lesz, ha az övékét nem fizeted. Nagy botrány. Bár nekem eszembe se jutott volna bármilyen viszonyban is vagyok párom húgával őt nem felkérni.
2011. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 napietus ***** válasza:
74%

nekem volt olyan, aki kérte, hogy lehessen, de természetesen felajánlották a szülei, hogy a ruháját ők fizetik, ők is intézik a kölcsönzést, mindent. elfogadtam, mert a kislánynak nagy élmény volt, nekem meg mindegy volt, hogy 6 vag 7. és nem bántam meg, nagyon szép és ügyes volt.


szóval természetes szerintem, hogy ha ő kéri, hogy lehessen, fizesse is ki a ruháját.

2011. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Nekem pont azért nem volt kosz. lányom, mert egy rokonnal nem kivételezünk, az összesnek nem fizetjük a ruhát, valamint nem róluk szól a nap, hanem rólunk. A gyűrűt a keresztfiam vitte a templomban, keresztgyerekből csak egy volt, nem lehetett belekötni.
2011. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Én májusban megyek férjhez és 4 koszorúsom lesz(tesóm+3 legjobb barátnöm).

Én mondtam h nem igénylem h egyformában legyenek mert nem tudom kifizetni a ruhájukat,de ők úgy döntöttek h megvarattatják maguknak az egyforma rucit.

2011. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!