Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan, akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek nem volt meglepetés a keze megkérése?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra, hogy már előre megbeszélték az esküvő dátumát, így tudta, hogy mondjuk valószínűleg a szülinapra gyűrűt kap? Hasonló esetekre lennék kíváncsi.
2011. aug. 1. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem kétszer is megkérték a kezem, előbb egy ezüst gyűrűvel, majd egy arannyal is :) az elsőnél tudtam hogy megfogja kérni a kezem, mert ott én választottam a gyűrűt :) a másodikat csak sejtettem, de nekem így is meglepetés volt :D (ja és az első lánykérés a szülinapomon volt) a második pedig mikor 3 évesek lettünk :)
2011. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi már sokat beszélgettünk arról,hogy összeházasodunk. Nem volt meglepetés ezért a lánykérés. Gyűrűket pedig csak az eljegyzésen húztunk fel az ujjunkra. Nem vagyunk hívei az amerikai módinak.
2011. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

5 év után megbeszéltük,hogy jó lenne ha már összeházasodnánk valamikor...így együtt elmentünk megrendelni a gyűrüket,rá 10 napra elhozta a gyűrűtket és a lányunkat a bölcsiből,és mikor hazaértek 1 szál vörös rózsával megkérte a kezem,miközben a lányunk "rángatott",hogy nézzem meg mit rajzolt:-)

2012.májusára tervezzük az esküvőt,ekkor leszünk 7 éve együtt:-)

2011. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem sem volt meglepetés,mert 10 év együttélés után már régen tudtuk,hogy egy nap összeházasodunk.Eddig mindig megakadályozott minket valami.

Most idén májusra beszéltünk meg egy napot,hogy házasodunk,de most sem jött össze..Most megint megbeszélünk egy napot,hátha végre összejön..(egyébként azért nem jött össze,mert külföldön élünk,és nem tudjuk megoldani az időpont kérést,és az esküvőt.Nem tudunk mindkét eseményre hazamenni..Ha nem kéne 30 napot várni akkor már rég házasok lennénk.

2011. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt meglepetés mert még 10 év és egy gyerek után sem kérte meg a kezem!

Már ne is tegye!!!!!!!!

2011. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is tudtam. az 5. évfordulónkra beszéltük meg az esküvőt, így tudtam, hogy pár héten belül meg fog történni. Volt egy két célzása is, hogy az évfordulókon menjünk ide-oda, ez is gyanús volt, ill. mondta, hogy az esküvő előtt 1 évvel azért illik megkérni a lányzó kezét. Ergó az évfordulónkon legkésőbb gyűrűt kapok:) beszéltünk is róla, de mégis meglepődtem, hogy most végre tényleg megkapom, tényleg a felesége leszek:) bőgtem is:)
2011. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!