Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehet elintézni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elintézni egy meglepetés esküvőt?

Figyelt kérdés
Édesanyám és nevelőapám régóta tervezgetik, hogy összeházasodnak de mindig valami miatt elmarad. Idén lesznek mindketten 50 évesek és ajándékként gondoltam összeszervezek egy kis meglepetés esküvőt de nem tudom hogy fogjak hozzá és hogy lehet e ilyet?
2010. jún. 11. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet sajnos mert mindketten kellenek a bejelentkezéshez is. személyesen kell megjelenniük. de azért aranyos vagy. esetleg legyen a bejelentkezés úgy megszervezve, hogy meglepiként: előkeresed a megfelelő irataikat (születési anyakönyvi kivonat, személyi) és kézen fogva elviszed őket :)
2010. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az előző jól mondta. Nem tudod megszervezni sajnos.

De még ha lehetne is... Rengetegbe kerül, hacsak nem 2 tanúval gondoltad, vacsi nélkül.

2010. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
első vagyok: a vacsit, meg a többit nyugodtan leszervezheted. de nem tudod úgy, hogy 100% meglepi legyen, mert sok dologhoz kellenek ők is (pl ruhapróba)
2010. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. A bejelentésnél mindkettőnek egyszerre személyesen kell megjelenni.
2010. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És mi van ha ők mégsem akarnak összeházasodni?
2010. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ez volt a sejtésem nekem is, de nagyon köszönöm a megerősítést!
2010. jún. 11. 10:46
 7/11 A kérdező kommentje:
Előző válaszadónak, de össze akarnak házasodni!
2010. jún. 11. 10:46
 8/11 A kérdező kommentje:
Az ötlet onnan jött, hogy nagymamámék 50. házassági évfordulójára leszerveztünk egy "újraházasodást". Ilyen megerősítési ceremóniát. nagyon jól sikerült, nagyon meghatódtak, de gondoltam, hogy egy esküvő macerásabb!
2010. jún. 11. 10:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Dejó! Én is ilyt szeretnék a szüleimnek az 50-ik évfordulóra! Segítenél nekem? Írnál priviben, hogy csináltátok?? Nagyon köszönném.

Szerintem az esküvőre is mindent leszervezhetsz, időpontot tudsz kérni, vacsora, meghívó esetleg, fotó, mézeskalácsszív, virág, fodrás, manikűr lebeszélve, szépen mindent beírsz eg yszép határidőnaplóba, mindent előre lezsírozol, kifizetsz, késrz időpontot, nyomtatványt, mindent kitöltessz, előkeresel, beteszed a határidőnaplóba, és szépen csokorral átkötve átadod. Tehát neki csak be kell menni megjelenni személyesen, aztán csak várja a nagy napot, esetleg előkeresi a házasodós ruháját. Hm?

Írj kérlek!

2010. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet oldani, egy barátunk meglepetés esküvőt szervezett magukak, a csaj úgy tudta, hogy sima szülinapi buli, azért van olyan sok vendég, étterem, zene, stb.... még ő szervezte a férjének a meglepetés fellépőt!

Aztán egyszer csak eljegyzés....már ez is óriási meglepi volt....majd előjött az anyakönyvvezető. Hozzáteszem, a vendégek is úgy tudták, hogy szülinap, a férjen kívül egy barát volt beavatva, aki segített elintézni.

Az a gond hogy egy hónappal előbb nyilatkozatot kell tenni a szándékról, de főleg ha vidéki vagy, ahol minden ismerős az ismerős ismerőse, tehát érted, akkor meg lehet oldani....

2010. jún. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!