Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői tanú kiválasztása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői tanú kiválasztása hogyan történik?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy valahol azt hallottam hogy a lányoknak lányt, a a fiúknak fiút kell ( szoktak ) választani. Az az igazság én még nem voltam egy esküvőn sem és nem tudom hogyan legyen.
2011. aug. 4. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen megkötés nincs azon kivül, hogy nagykorúnak kell lennie, még csak ismerned sem kell, akár az utcáról is hivhatsz valakit.
2011. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
? én felkértem a kolléganőmet, a férje meg a férjem tanúja volt. Eleve is összejártunk velük, nem volt nehéz választani. De nem kell, hogy férj és feleség legyen a tanú, lehet bárki.
2011. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bátyám volt a tanúm, a férjemnek meg egy egyetemi csoporttársa, aki lány, úgyhogy nálunk abszolút nem játszott az, amit leírtál. Erre nincs szabály. Legyen nagykorú és kész. Az se baj, ha rokonod, de az sem, ha akkor látod először.
2011. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az unokaöcsém volt, a férjemnek a barátja. :) Szerintem is teljesen mindegy kit kérsz meg.
2011. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Kövezzetek meg, de nekem a valamikori válóperes ügyvédem lesz a tanúm, aki egyébként jó barátom azóta. A felesége pedig a párom tanúja lesz.

Az biztos, hogy lesz mit mesélni az unokáknak.

2011. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátom volt nálunk. Nem kötelező fiú-fiú lány-lány párosítás szerintem.
2011. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!