Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtt mennyivel választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtt mennyivel választottátok ki a koszorúslányoknak a ruhát?

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint 1 hónap múlva megyek esküvőre, ahol koszorúslány leszek. A ruhám még sehol sincs. Azt mondta a menyasszony, hogy ráérünk még, de varratva lesz és gondolom többször is el kell majd menni próbálni.

Tényleg ráérünk még? Állítólag megvették az anyagot amiből varrva lesz, de nekem nem szóltak...


2011. aug. 6. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 1 hónap múlva lesz, akkor itt az ideje nekiállni a varrásnak.
2011. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Június végén volt lánykérés, az esküvő szeptember elején volt. A koszorúslány ruhákat olyan július vége környékén választottam ki. Az egyik lánynak varrták a ruha felső részét, neki többször is kellett mennie próbára, a többieknek talán 1-szer.

De szerintem nagyon ideje lenne nekiállni a te ruhádnak!

2011. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!