Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el? Olyanok...

Hogy mondjam el? Olyanok válaszát várom, akiknek hasonló volt a problémájuk. Ti hogy mondtátok el?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nemrég rájöttem hogy meleg vagyok. 16 éves lány vagyok, és nagyon félek. Nem tudom, hogy hogy mondjam el a szüleimnek, elég maradiak, és gyakran emlegetnek más fiatalokat, hogy ez b.uzi, az leszbikus, az ilyet kútba kéne dobni meg hogy szégyellheti az anyja magát, hogy így nevelte... nem tudom mit szólnának ehhez. Lassan már egy éve, hogy titkolóm előlük, és egyre nagyobb a bűntudatom. Ti mit csináltatok? Hogy mondtátok el?
2011. aug. 6. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell tudniuk. Az én legjobb barátom meleg és nem szándékozik elmondani a szüleinek. Mi közük hozzá? Amúgy azok is ilyen maradiak mint a tieid, még ki is tagadnák szegényt. És nem nevelés kérdése, téged vajon annak neveltek? Buták.
2011. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne félj ettől, ez nm baj:) Én se mondtam el több éve titkolom, majd egyszer talán:)

19/L

2011. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha meleg lennék tuti nem mondanám el apámnak. Szerintem soha többé nem tudna rám nézni. Könnyebbség mondjuk hogy nem vagyok az:D Szerintem ne mondd el, vagy ha el akarod mindenképp akkor várj még egy pár évet amíg a.) biztos vagy benne már te is h az vagy, nem csak egy kamaszkori fellángolás, illetve b.) elköltöztél már otthonról és nem igazán tudják megnehezíteni az életed a szüleid, és nem kell minden nap az arcukat bámulnod.
2011. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok :) számítottam mocskolódásra pedig.. :) Persze ez nem azt jelenti hogy most neki kell állni szitkózni.

Már nagyon bűntudatom van miatta. Még interneten is rákerestem, hátha van valami amitől "normális" leszek. Sőt, még barátom is volt, de úgy meg nagyon rosszul éreztem magam.. És sokat hazudok nekik ez miatt, hogy kivel, hova megyek. Ha már nagykorú lennék, nem lenne akkora baj, mert akkor már el is mehetnék innen, ha netán kitagadnának.:)

2011. aug. 6. 20:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell hazudoznod.16 éves vagy simán lehetsz csak lányokkal. Nekem az első barátom amúgy is csak 17 évesen lett és nem gondolták rólam, hogy a lányokat szeretem (:
2011. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
hogy jöttél rá hogy meleg van?
2011. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát.. volt már barátom, fiú volt, és azt hittem szerelmes vagyok belé, meg minden, de ha csókra került sor, egyszerűen nem éreztem semmit.

És most van egy lány, már jó ideje ismerjük egymást, és őt tényleg szeretem... nagyon. Ebből gondolom. A lányokkal jobban érzem magam.

2011. aug. 8. 12:00
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem ennyitől azért még nem biztos hogy leszbikus vagy. úgyhogy én még várnék a dologgal.
2011. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Ne legyen bűntudatod. Ez nem rossz dolog:) Ne félj én is az vagyok és nagyon jó lánnyal:)
2011. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges elmondanod most még, ha ilyen a szüleid hozzáállása. Majd ha már nem velük laksz, lesz egy komoly kapcsolatod, akkor ráérsz elmondani nekik.

" hogy szégyellheti az anyja magát, hogy így nevelte..." Na mondjuk ha ilyet mondanak, hát megnézném az arcukat, amikor rájönnek, hogy ők "hogy neveltek" téged, kíváncsi vagyok, ebből leesik-e nekik, hogy ez nem nevelés kérdése.

2011. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!