Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eskuvore megyunk a parommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eskuvore megyunk a parommal, es ugy dontottunk penzt adunk ajandekba. Ti hogyan adnatok, adtatok az ifju parnak a penzt?

Figyelt kérdés
Nem akarjuk boritekban, valahogy stilusosan szeretnenk. :) otletek?
2011. aug. 19. 13:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

stilusos boritekban :)

amugy láttam már tortábn elrejtett kis dobozban is

2011. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
Kérjetek egy számlaszámot, és utaljátok át!:D
2011. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
vesztek nászajándék feliratú képeslapot
2011. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ha valaki kreatív akkor tud papírból esküvöi tortát csinálni és abba.


aztán mi egy nagy és szép egyszerü üvegtálat vettük, tele pennével és abba füztük bele a pénzt.


ha lesz valamilyen pénzgyüjtö tánc akkor úgy is ott dobod bele. én ilyenkor kis szüzyöbe szoktam bele tenni.

2011. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Mi úgy csináltuk, hogy felváltottuk a pénzt azonos címletekre. egyenként feltekertük, szalaggal átkötöttük.

És ezeket a tekercseket egy fa ládába tettük bele. Bele lehet egy képeslap.Írószerboltban lehet venni dobozt is. És azt egy ajándéktasakban adtuk át.

2011. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én egy szép borítékba raknám...Mondjuk én nem vagyok kreatív :D
2011. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egy plüssmackóra rátűzve :D
2011. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Veszel egy ilyen könyvet, [link] (idézetek vannak benne és képek) és mellé csomagolod a pénzes borítékot.
2011. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nem kell a körítés , belegyűröd a mellény zsebébe aztán azt mondod használd egészséggel
2011. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én láttam már olyat, hogy virágcsokorba- virágok helyett a papírpénzekből tekergettek virágokat (mint pl. a bon-bon csokrok, csak ez pénzből)Bár én a hagyományos boríték híve vagyok. A Szuterén ceglédi boltjában rengeteg ötletet láttam, a facebook oldalukon sok fénykép van! Rendelhetsz is tőlük!
2011. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!