Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 4 személyes esküvősök tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 személyes esküvősök tudtok infót adni?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi nektek hogy zajlott?

Mennyibe került?

Ruhátok ugyan úgy volt?

Fényképezkedés?

stb stb stb...

Köszi a válaszokat!:)


2011. aug. 24. 08:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
0 Ft volt a költsége, nem volt ruha, nem volt fényképezkedés, nem volt csokor, semmi. Annyi kiadás volt, hogy utána meghívtuk a tanúkat sörözni. :)
2011. aug. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

5 személyes volt: mi ketten, a két tanú és az anyakönyvvezető. Az egyik tanú barátnője (akit meg sem hívtunk, mert a kapcsolatuk elég necces volt és mi csak a tanút kerestük meg és kértük fel tanúnak) fotózott.


kb. 8 évvel ezelőtti árakon mondom: tokkal-vonóval 50 ezer forint volt. Nekem volt egy varratott nagyesélyim, a férjemnek egy új zakója, egy csokor, egy vacsora 5 főre és jónapot. Ja: meg a költség a városházán, mert valami illetékbélyegben lerótt költségre is emlékszem.

A jegygyűrűt évekkel azelőtt megvettük, úgyhogy az sem volt költség.


Az egyik tanú a barátnőm volt, ő nálunk lakott az esküvő előtti éjszakán, a másik tanú a férjem haverja, ő pedig a városban, a saját lakásában. Ja: taxiköltségünk sem volt, mert az egyik tanú hozta a kocsiját és ő vezetett.


Nekünk csak a papír kellett - külföldre költöztünk.

2011. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Én nem emlékszem, hogy volt e csokrom vagy sem, ruhát csak annyiből vettük komolyan, hogy mind a ketten fehérben voltunk, de olyan ruhát vettem, amit máskor is feltudok venni. Fotós volt az 5. személy az esküvőn, ő a mi fényképezőgépünkkel dokumentálta az eseményt, a költség kb 0 ft lehetett. Ja, nem... ott a pezsgőt kifizettük, szal kb 1500 ft volt talán, de már erre sem emlékszem.

Ja és volt egy nagyon pici tortánk, mert anyu nem tudta megállni, hogy ne legyen. Szóval van egy közös tortafelvágós képünk is. :D :D :D

2011. aug. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetett a fotós az 5. személy az esküvőn, mert az érvényes házassági szerződéshez szükség van egy anyakönyvvezetőre, aki megköti a szerződést és a két félen kívül egy-egy tanúra, aki igazolja a szerződés megkötését. Az anyakönyvvezető nem lehet egyben tanú is.
2011. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt szép ruhám és a férjem is elegáns öltönyben volt. Volt szép csokrom is, bekísérő zene.

Azt hiszem 25e forint körüli összegbe került. De mi külföldön esküdtünk.

2011. aug. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4 személyt hogy érted?
2011. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát Én csak ragaszkodom a menyasszonyi ruhához,így a csokorhoz is,öltönyt is venni kell,na meg a fotós....

Hiába nem akarunk nagy cécót meg több milliós kiadást még is csak szeretnénk megörökíteni,és ahhoz nem elég strandpapucsba meg rövid naciba becsattogni a házasságkötő terembe....:)


Mi a napokban néztünk be egy két menyasszonyi ruhaboltba!

Hát vannak árak...az egyikbe amerikai tervezőktől hozzák a ruhákat...kölcsönzése:120ezertől 150ezerig...kiakadtam

de volt ahol ilyen 30-40 ezertől már vannak szépek...

fotóst még nem néztünk...

a hétvégi házasodás alapdíja 16ezer...

gyűrűnk van de gondolkozunk azon hogy szeretnénk egy másikat így az sem filléres buli...

és természetesen a kaja a 2 tanúval...

szóval mi olyan 250ezerre saccoltuk mindennel együtt!


Volt akinek kb ennyi volt a kiadása?

2011. aug. 24. 09:44
 8/19 A kérdező kommentje:

ma 09:35


Hogy hogy értem????


Nyilván MI meg a 2 tanú....azt akárhonnan számolom 4!:)


Nem fogom számításba venni az anyakönyv vezetőt mert az alap,anélkül necces lenne nem?Vagy nem értem?Számoljam bele a portást is?Mert akkor kb 8an lennénk....:)

2011. aug. 24. 09:47
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
HA olcsó ruhát szeretnél menj a Teréz kőrút 37-be a Fehér ARA-ny szalonba. Nekem megvarrta a nő a kívánságruhámat tökéletesre és mindennel együtt volt 45.000 Ft (kesztyűk, strasszok, fátyol, abroncs, bolero) és a ruci az enyém maradt!! Nem kölcsözözve lett! Szóval nem mind1 hova mész!!! Étterem nekünk a Római parton volt a Villa Fontana-ban, nagyon olcsó, finom a kaja, rendesek. Szóval nézz körül azért mi hol olcsó, mert utána kell ám járni a dolgoknak és hidd el megéri kicsit több pénzt ráfordítani és olyan emlék lesz, amire örökké szívesen emlékszel majd. Sok boldogságot! :)
2011. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Férjemnek van elegáns öltönye, az volt rajta, egy új fehér inget azért kapott.

Magamnak vettem egy fehér szoknya + míder + boleró összeállítást 5 ezerért. Plusz egy csizmát pár ezerért.

Vettünk egy csokrot a hivatal melletti virágárus néninél.


Férjemnek a barátja, nekem a barátnőm volt a tanúm, és még a 2 éves fiúnk volt ott rajtunk kívül.

Férjem barátja fényképezett, meg az anyakönyvvezető is csinált 2 csoportképet rólunk.

15 perc volt az egész.

Ja gyűrűnk is volt, itt vettük:

www.uristenhazasodunk.hu


A végén elmentünk egy étterembe, meghívtuk ebédre a tanúinkat. Este meg elmentünk kettesben pókerezni. (Nővéremék vigyáztak a fiúnkra)

2011. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!