Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van ötletetek nem túl drága,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ötletetek nem túl drága, de személyes nászajándékra?

Figyelt kérdés
2 fiúnak venném! ;) Csak egy kissebb kedveskedő, kreatív ajándékra gondoltam.
2010. máj. 24. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Csokiszökőkút?

2 fiúnak nászajándék,hát sok boldogságot nekik :S ha nem kamu a kérdés

2010. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
2 kiló kígyóuborka...
2010. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Személyes? Akkor nincsen ötletem, mert te ismered őket, eleve paradoxon hogy névtelenül egy ilyen oldalon teszed fel a kérdést.
2010. máj. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Esküvői gyertya. Gyönyörűeket lehet csináltatni a neten keresztül, a saját monogramjaikkal. Ez két kicsi és egy nagy gyertya, ugye a ceremónián együtt gyújtják meg kát kicsivel a nagyot.

Nagyon személyes, emlékbe elrakható, mindig a boldog pillanatra emlékezteti majd őket és a ceremónia is még szebb lesz tőle.

Én kb. 10.000-ért csináltattam.

2010. máj. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, valószínű valami gravírozott ajándék mellett döntök. Abszolult nem kamu a dolog és tényleg nagy fejtörést okoz, hogy mit ajándékozzak.

A homofób vélemény sztem nem ide tartozik!!!!!

2010. máj. 25. 09:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Csináltass nekik pólót, mi a fiúnak a ház urát a lánynak a ház asszonyát feliratot írattuk rá, itt lehetne ház ura 1és ház ura kettő 2 ha veszik a poént jó ajándék lehet (nem vagyok homofób, félre ne érts), és vettük egy albumot is amibe aznapi újságcikkeket tettünk, hogy ha majd 10év múlva kinyitják emlékezzenek az akkori világ eseményeire, hagytunk nekik helyet az esküvői fényképnek is meg a többi képnek.
2010. máj. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!