Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A vőlegényed mennyire volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényed mennyire volt aktív az esküvőtök szervezésében?

Figyelt kérdés
Még nem kezdtük el a szervezést csak egy-két kósza dolog röppent fel,van még időnk bőven,de én már gyerekkorom óta szeretek "szervezkedni",és legszívesebben már neki is látnék:D a vőlegényemen viszont nem látok nagy lelkesedést és buzgalmat azt illetően pl,h akkor most az ekrü vagy a barack szín domináljon a díszítésben.Nem akarom erőltetni,tudom,h amiben kell,segíteni fog,csak kíváncsi vagyok ti mennyire maradtatok "magatokra" a szervezésben:)
2011. aug. 30. 14:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

@14:52

Milyen szín az az ekrü?

16F

2011. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
A nagy részét ő szervezte, anyukámnak egy nagy szívfájdalma volt.
2011. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
*ez
2011. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Jobban,mint szerettem volna:)
2011. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
a páromat csak a ruhám és a vendéglista összeállítása érdekli. szerintem ez tök normális.
2011. aug. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Nőtársaim! a pasik nem esküvőmániások, ezt jobb, ha már most megtudjátok.


van egy ismerős pár. a srác azt mondja, h szeretné elvenni a barátnőjét, de marhára hidegen hagyja, h milyen lesz az esküvőjük. a csaj meg mint egy megszállott úgy szervezi. :)

2011. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudja milyen az ekrü szin :)


egyébként csak vendéglistában segitett

de nem is volt nagy lagzi

2011. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:11


Ajánlom figyelmedbe a 14:55-ös válaszomat. :(

Nálunk pont az volt az egyik baj, hogy ő nagyobb lagzit szeretett volna, de rájöttünk, hogy nem lesz rá pénzünk, pedig a család is segített.

2011. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

kb. mintha én írtam volna a kérdést:)


valahol olvastam, hogy egy esküvő szervezése alatt mennyi mindent kell megbeszélnie, egyeztetnie, megjegyeznie a menyasszonynak, míg a vőlegénynek csak egyet:

"Igen,szerintem is Szívem!"

Nah, ez kb. nálunk is így van:)

Mikor lesz a nagy nap?

Nekünk májusban, de egyszerűen nem tudom rávenni, hogy segítsen, neki kb minden mindegy, azt mondta, az az egy a lényeg, h én álljak ott mellette...:)


amúgy szerintem nem nagyon erőltetik meg magukat úgy általában, pláne, ha látják, hogy élvezed szervezni:)

2011. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
neki aztán teljesen mindegy volt hogy például milyen színű legyen a teremdíszítés...szerintem ez a férfiakat totál hidegen hagyja. csak minket izgat úgy fel ez az esküvő szervezős téma :D
2011. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!