Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A vőlegényed mennyire volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényed mennyire volt aktív az esküvőtök szervezésében?

Figyelt kérdés
Még nem kezdtük el a szervezést csak egy-két kósza dolog röppent fel,van még időnk bőven,de én már gyerekkorom óta szeretek "szervezkedni",és legszívesebben már neki is látnék:D a vőlegényemen viszont nem látok nagy lelkesedést és buzgalmat azt illetően pl,h akkor most az ekrü vagy a barack szín domináljon a díszítésben.Nem akarom erőltetni,tudom,h amiben kell,segíteni fog,csak kíváncsi vagyok ti mennyire maradtatok "magatokra" a szervezésben:)
2011. aug. 30. 14:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nekünk tavasszal lesz az esküvő.A szinte mindent én csinálok és én bombázom az ötletekkel is,ő pedig választ és megbeszéljük,hogy neki mi tetszik.2 dolga van ami csak az övé,a kocsi szerzése és a zene,az utobbiban meg engem kérdez,hogy nekem tetszik-e.

Egyedül a ruhám,amibe nincs beleszólása,és nem is fogja látni,amíg be nem tipegek a kislányunkkal az anyakönyvvezető elé,ahol ő fog várni.(templomi nem lesz)

2011. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor úgy látszik mi kivételek vagyunk :) Lelkesedik annyira, mint én, szervezi annyira mint én :D Aktívan telefonál, olyan ötletei vannak, ami soha nem jutott volna eszembe, és mind nyerő :D Ízlésünk megegyezik vita még semmiből sem volt, előreláthatólag nem is lesz.

Nyáron lesz az esküvő.

25/N, 33/F

2011. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem íróhoz. Nálunk is elég aktív a férfi tag :D

Mindent együtt tervezünk, beszélünk meg. Vannak olyan ötletei, hogy néha tátva marad a szám, hogy erről ő meg honnan tud?! :)

Kiegészítjük egymást. Vitánk nem volt még, és biztosan tudom, hogy nem is lesz.


23 éves menyasszony.

2011. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miben. Végül is, mi úgy csináltuk, hogy a rengetegből én kiválogattam 3-4-et (pl dekoráció) és abból a 3-4 ből pedig már együtt választottunk. Azért, nem mondanám, hogy nem volt aktív a férjem, mindig elmondta, h neki mi az elképzelése, vagy, hogy milyen nem szeretne egyáltalán. Szerencsére nagyjából egyet értettünk mindenben :)

23/L

2011. szept. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk november 12 én lesz az esküvőnk.

Párom jobban várja már mint én :) Nagyon lelkes, de diszítés ügyben jobb ha te intézkedsz :) És persze a lehető legtöbb mindenbe...

Amúgy is a nők jobban értenek hozzá::P és sokkal nagyobb öröm :)

Nálam amibe nagyon szívesen besegít az a gyűrűk kiválasztása, menyasszonyi ruha, vacsora helyszín, és kisebb dolgok.

Ennyi bőven elég, és érzed is hogy érdekli őt.


19/L

2011. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
mindenhová elkísért (ruhaválaztás meg az ilyesmikre persze nem) de nem igazán volt véleménya azt szerette volna ha én döntök hogy olyan legyen minden mint amilyennek én megálmodtam...de nagyon jó volt mert én csak kiválaztottam de ő intézte hogy meglegyen időben és pedig egy stressz mentes menyasszony voltam mert csak válogatnom kellet.. nagyon jó volt :)
2011. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!