Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tartottátok az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tartottátok az esküvői vacsorátokat, és hány fővel?

Figyelt kérdés
Persze az is érdekel, hogy mennyire voltatok megelégedve...
2011. szept. 14. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy görög specialitásokat felszolgáló étteremben, ha jól emlékszem. Öten voltunk: mi ketten, a két tanú és az egyikük menyasszonya. Szuper volt, családias, rövid és minden cécó nélküli. És olcsó! :)
2011. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Települési művelődési házban tartottuk 83 fővel. Igaz 20 évvel ezelőtt volt. Nem volt olyan puccos mint a mostani lagzik, de nagyon jól sikerült. Mindenki jól érezte magát. Annyi idő után érdekes megnézni újra a felvételeket.
2011. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a Lázár Lovasparkban.2 éve volt,kb 60-an voltunk.És tökéletes volt minden!
2011. szept. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4 éve, Kerpner Udvarház, 120-an voltunk és minden tökéletes volt!
2011. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
25 fő, anyósomék kertjében, após bográcsozott, anyu hozta a sütiket és mindennel meg voltam elégedve:) ma sem csinálnám másképp.
2011. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40-en voltunk, a saját kertünkben, szintén bográcsozás volt, nálunk apum főzte..(persze volt más étel is). Nagyon jó volt..és hangulatos.
2011. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4 eve

7 fővel

a shiraz nevű étteremben

maximálisan meg voltunk vele elégedve, vissza akartunk menni minden évben, de eloszor terhes lettem, aztan a baba, most tudnank, de a ferjem kulfoldon, jovore megint kisbaba, de egyszer mindenkeppen szeretnenk megunnepelni ismet ott az evfordulot

2011. szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Mi a mekibe tartottuk a szülinaposoknak kialakított részlegen. Ronald MCdonlad volt a vőféj, szerintem lekörözhetetlen ebben! Persze a jeges kóla se volt rossz, szürcsögőversenyt tartottunk, amikor kifogyott az ital, de mondanom se kell, az én babám nyerte meg, mert neki van a legnagyobb tüdeje, s így jó sokáig tud szívni! Kapcsolatunk is erre épül, nem panaszkodok!
2011. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!