Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Még így is illetlenség? (lent )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még így is illetlenség? (lent )

Figyelt kérdés
Szombaton megyek esküvőre, nem ismerem a menyasszonyt. Fehér ruhát vettem, de egyáltalán nem hasonlít a menyasszonyéhoz. Viszont úgy gondoltam hogy azért rá teszek egy piros övet, piros táska, fülbevaló. Így már biztosan nem kevernek össze. Szerintetek?
2011. szept. 1. 18:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Illetlenség. De persze ma már senkit nem érdekel, hogy illik megjelenni, viselkedni :(
2011. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Igen, a fehér szín aznap csak a menyasszonyt "illeti meg", szabástól függetlenül illetlenség, még piros kiegészítőkkel sem.

Sokan fogják így gondolni, és nem épp jó pont, ha a menyasszony arról jegyez meg a továbbiakban, hogy jaaa, ő az a bu.nkó, aki fehérben volt az esküvőmön.

Vegyél fel inkább valami mást.

2011. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Tudnál esetleg egy képet mutatni az összeállításról?
2011. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
77%
ha láttál már valaha esküvőt,biztosan észrevetted csak a menyasszonyon volt fehér.résztvevők inkább (lányok) sárgát,kéket vegyenek fel.bár itt is a kék a fiatalabbaké.és egész pici gyerekeknek (gondolok itt főként a koszorúslányra) lehet picit csiri-csáré rózsaszín de ez is mértékkel!és szerintem a piros a legrosszabb amivel feldobád,mert az még feltűnőbb,ha nem akarod hogy mindenki rólad beszéljen,ne fehéret vegyél fel. (persze egy fehér ing méég nem olyan nagy problééma)
2011. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Fehér, PIROS, fekete - a három tiltólistás szín esküvőre. Te jól kiválasztottál ebből kettőt. Igen, illetlenség.
2011. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
Szines kiegészítőkkel egyáltalán nem illetlen. Vedd fel bátran a fehér ruhát piros övvel és táskával. Elegáns leszel.
2011. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%

szerintem nem gáz, én nemrég voltam egy esküvőn ahol az egyik vendég feketében volt, senki sem foglalkozott vele...

pirossal meg főleg nem gáz...

2011. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Illetlenség.
2011. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
jesszusom, én nem is tudtam! :( két hónapja voltam egy esküvőn, és fehéret viseltem. mentségemre szóljon, ez volt életem második esküvője, fogalmam sem volt róla, mi az illem :(
2011. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%

ha piros kiegészítőt veszel fel hozzá, akkor mehet.

bár igazán vehettél volna más színű ruhát, vagy legalább színes mintásat


teljesen hófehér? ha igen, esetleg varrhatnál rá piros gyöngyöket, hogy ne legyen olyan nagyon fehér...

[link]

persze nem ilyen díszesen, csak a mellrészéhez párat...

vagy esetleg egy piros kitűző?

ilyeneket minden kínaiban találni:

[link]

[link]

[link]


bár a piros is a menyasszony színe a menyecske-ruha miatt

én inkább világoskékkel, vagy ha szereted a földszíneket, barnás árnyalattal tudnám elképzelni

[link]

[link]

és erre is mehet a választott színben egy virágos kitűző, meg egy öv, boleró (a templomba kell, ha nem vállas a ruha)

2011. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!