Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rajtam tölti ki, hogy megbánta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam tölti ki, hogy megbánta azt, hogy nagy esküvőt akar. Szerintetek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az egyik rokonomnak 3 hét múlva esküvője. Megkérdezte pár hónapja, hogy lennék-e a koszorúslánya. Igent mondtam. Kérdeztem milyen legyen a ruha és azt mondta majd megbeszéljük. Én 2 alkalommal hívtam hogy akkor milyen lesz, de mindig kitérő választ adott: most nem ér rá megnézni, majd ha neki jó lesz stb. Mondtam, hogy akkor majd szóljon, hogy mikor ér rá. Erre tegnap beszéltem az anyukájával, és kifakadt, hogy "Hogyan képzelem, hogy neki az én ruhám után kell szaladoznia mikor annyi dolga van, meg amúgysem körülöttem forog minden, meg amúgyis én is tehetnék valamit..."


Na most erre mit mondjak?


2011. szept. 3. 18:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Semmit. Feszültek az idegei, ezer a dolga, légy elnéző. Ha egyedüli koszorúslány leszel, akkor meg intézd el a ruhád, de persze olyat válassz, ami valószínűleg neki is megfelel majd.
2011. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Az volt a megkötése, hogy egyforma legyen az összes k.lány ruhája, szóval egy helyről kellene intézni. Én 100 km-re lakom tőlük (és onnan ahol a lagzi lesz), szóval neki kellene időt szakítania erre, nem nekem dirigálnom, hogy bsszus mikor megyünk már el megnézni azt a rongyot...

Ráadásul 160 fős lagzit csinál, de az anyukájának fekvő betegsége van, így nem tud neki semmit segíteni, egyedül kell mindent szerveznie. És most meg már sokallja az egész felhajtást.


A "menyasszörnyek" jutott eszembe. Minden menyasszony így megkattan? Amúgyis mióta megkérték a kezét olyan fellengzős lett, úgy csinál mint aki ezerszer okosabb mint más, teljesen elszállt és mindenkit h*lyének néz.

2011. szept. 3. 18:20
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Vegyél fel az esküvőjére valami nagyon randa ízléstelen ruhát. Lehetőleg hupilila, kiálló tolakkal.

Akkor majd átgondolja a dolgot.

HAHAHA!:D

2011. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Sza..rd le.... Kérdezd meg h tényleg akarja-e h koszorúslány legyél, de inkább hagyd ha nem ad normális válazt, mert akkor meg azzal fog kötekedni, hogy miért olyan a ruhád...
2011. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
egyetértek az utolsóval ne ugasson.. akkor vagy ráér elmenni vagy ez van : "D
2011. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ezek után ne legyél koszorúslány, ha csak nem szeretnél tényleg nagyon az lenni.

Ilyen messziről tényleg elkelne az ő közreműködése is, főleg ha vannak kikötései is.

2011. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

De ez is érdekes, hogy a másik 3 csajnak már megvan a ruhája, és én nem jutottam eszébe mikor intézték?

Ha ennyire megsértődött, akkor attól függetlenül még felhívhatott volna hogy mit akarok. De ezt mondta: "Hát látom téged nem érdekel ez az egész, most én törjem magam miattad?" Mikor hetek óta azt várom, hogy mikor óhajt ideszólni, hogy menjünk próbálni. Annyira felhúzott, hogy el sem tudom mondani...

2011. szept. 3. 18:26
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Besz*rok ekkora egy kétszínű rib*ncot ez már nevetséges :"D

Szerintem ezután a húzása után egyértelműen meg sem érdemli, hogy a koszorúslánya legyél.

2011. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Baromi fontos, üres rongyrázás az egész.
2011. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát szívem szerint már nem lennék az, illetve lennék is meg nem is.

Nem igazán érzem úgy, hogy megérdemelné hogy az legyek ezek után + ugye nekem kell fizetnem az árát.

De közben meg szeretnék az lenni, mert még soha sem voltam (és szerintem nem is leszek már) meg soha sem tudom eltalálni az ilyen alkalmakra hogy hogyan kellene felöltözni, k.lányként meg csinos lennék...

2011. szept. 3. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!