Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha külföldön szeretnénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha külföldön szeretnénk összeházasodni, mert éppen úgy adódott és csak az útlevelünk van nálunk az elég, vagy kellenének valamilyen már okiratok is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Kell bizony minimum anyakönyvi kivonat.

Pontosan nem emlékszek már mi más.

Megkérdezhetem hogy tud ilyen adódni ? Oly rég vagytok kint, és nem akartok haza, vagy hogy?

2011. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem most házasodott külföldön és elég sok minden kellett neki.

Még valami külföldire (az adott ország nyelvére, ahol házasodni készülsz) fordított nem tudom milyen papír is...


Na most jó hasznos voltam. :) Holnap felhívom neked és megkérdezem mik kellettek pontosan.


Ja egyébként ő magyar állampolgár és itt is él, "csak" házasodni utaztak ki. :)

2011. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Unokatestvérem Német országban él, és el vett egy magyar lányt. A polgári kint volt, a templomi itthon. Mindegyiküknek kellett a másik államból egy igazolás, hogy még nem házasok.
2011. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

okés, köszi a válaszokat

azért nehézkes a dolog, mert majdnem a világ másik végében vagyunk, és most vetődött fel a gondolat :) nem házasodni jöttünk ide

2011. szept. 7. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
las vegas-ban nem kell más
2011. szept. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb szükséges iratot meg lehet kérni MO-on, és levélben elküldetni.
2011. szept. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!