Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Alkalmi ruhát melyik Bp-i...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi ruhát melyik Bp-i nagy üzletböl?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, de most Mo-n vagyunk a héten.

Ma akarunk Bp-re vásárolni menni. Novemberben lesz az esküvönk de csak a szülök lesznek ott. Szeretnék egy szép alkalmi ruhát (már kint is nézegettem, de sajna az öszi ruhák mind sötétek), de ma csak egy nagy bevásárló központba mennénk de nem tudom melyikbe érdmes. Arra gondoltam hogy pl Mark and Spenser meg ilyenekben nézném meg. Melyikbe érdemesebb?


2011. szept. 13. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én a west endben vettem egy nagyon szép ruhát, amikor tanú voltam. A legalsó szinten a mozgólépcső mellett, ahol a meki is van. sajnos a bolt nevét már nem tudom, de biztos megtalálod.
2011. szept. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt van csomó hely

2011. szept. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mammut!
2011. szept. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem azt kértem hogy linkelj egy oldalt, hanem hogy ajánlj egy bevásárló központot ahol rengeteg alkalmi ruhás üzlet van.


A többieknek kösszi.

2011. szept. 13. 08:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Több bevásárlóközpontban is vannak, de olyat nem tudok, ahol sok ilyen bolt lenne. Én mindenképp megpróbálnám az Árkádban, Westendben és Aréna Plázában is. Az Ázsia Centerben van egy üzlete és a városban is van egy, ahol szép alkalmi ruhák vannak 10 ezertől indulnak az árak. Itt az üzlet linkje.

[link]

2011. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!