Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvő esetén, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvő esetén, hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

Megpróbálom leírni mire is gondolok, leírni nehezebb mint magát a szitut elképzelni. Szóval, csak polgári lesz meg utána lagzi. Nem szeretném ha a párom látná a ruhámat csak mikor bevonulunk. Olyat lehet polgárin hogy előre megy a vőlegény és a menyasszony egyedül vonul be? Vagy együtt kell vonulniuk? A másik, hogy odarendelem a násznépet a polgári elé, és hát mondjuk a mi esküvőnk következik, akkor bemegy mindenki, én addig "el tudok tűnni valahol", hogy ne lássanak vagy egyáltalán hogy működik ez? Bocsánat, de nem tudom elképzelni, ilyen esküvőn még nem voltam, ahol csak polgári lett volna, mindet megelőzte a templomi.


Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. szept. 15. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem az megoldható hogy először ő menjen be és utánna te :)) csak nem babonás vagy?:D

a második: Oda rendeled a násznépet... Ők bemennek helyükre ülnek és várják az esküvőt :D kb ennyi.. majdnem olyan mint a templomi :D ne parázz :D sok boldogságot ! :)

2011. szept. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg van egy szoba minden hivatalban, ahova be lehet menni a fiatal párnak. Esetedben neked. Erről a hivatalt kell megkérdezned. Én is így akarnám csinálni, ahogy te. Nővéremék együtt vonultak be, de nem akarták, h lássák őket, viszont a násznép beszemtelenkedett a kijelölt szobába. engem ez úgy zavart, mert kijelentettük, h csak a kísérők és tanúk lehetnek a párral a szertartásig.
2011. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha lesz vőfély, vagy egy hangosabb rokon, akkor ő el tudja terelni a násznépet, hogy akkor ne, most mindenki irány be a terembe, ott várjuk a menyasszonyt.

azt esetleg lehet, hogy ha több terem van a házasságkötőben, te addig bemész egy máikba.

vagy lesötétített üvegű autóval mész, vagy megálltok a szomszéd utcában, és a vőfély majd csörög, hogy mehettek... :)

2011. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:


kikérő nem lesz? mert pl. errefelé szokás, és én emiatt nem tudom véghezvinni ezt a történetet...:S

2011. szept. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Húh köszönöm a válaszokat, meg fogom kérdezni akkor a hivatalba hogy ilyet lehet e. Kikérő nem lesz, csak polgári és lagzi aztán kész...


Mégegyszer köszönöm nektek :)

2011. szept. 15. 12:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így akartam volna, de nálunk is volt kikérő, ráadásul az már az étteremben, szóval a férjem, és az egész rokonság egyszerre láttak meg, utána volt a menet.
2011. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk így lesz.Az anyakönyvi hivatalban lévő esküvőszervező(nem mi fogadtuk,ott van)azt mondta lehet,semmi akadálya,csak szóljunk neki és az anyakönyvvezetőnek is..Nem babonaságból,hanem ,hogy leessen a párom álla:-)
2011. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!