Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elvált szülők gyerekeként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált szülők gyerekeként hogyan oldottátok, oldjátok meg az ültetési rendet az esküvőn?

Figyelt kérdés
a szüleim jóba vannak egymásal és mind a kettőnek van élettársa
2011. szept. 22. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az édes szüleid szerintem üljenek a nagy asztalnál veletek. Egy estét kibírnak.
2011. szept. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia,szerintem őszintén kérdezd meg szüleidet,ők majd választ adnak a kérdésedre.Itt az is fontos,hogy az élettársak hogy viszonyulnak a helyzethez,de ezt meg beszéljék meg szüleid velük.Ez alapján már dönthettek.Nálunk a családi ünnepeket is kétszer kell tartani,mert anyósom és az új feleség ki nem állhatják egymást.De biztos vannak jó kapcsolatok is válás után.
2011. szept. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki jóban van mindenkivel, akkor én nem kivételeznék. Szép gesztus, ha az új élettársakat is vihetik magukkal a főasztalhoz.
2011. szept. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk kifejezett ültetési rend nem volt. Anyósom és apósom nem fér meg egy légtérben, az új feleséget anyósom rühelli, tehát nehéz dolgunk volt. Anyósom emiatt az egész esküvőt meg akarta akadályozni, de ez egy másik téma. Az ültetés úgy volt, hogy a főasztalhoz apósom és a felesége ültek, mivel a szervezés legnagyobb részét ők csinálták, és náluk volt a lagzi a kertben. Ezt egyébként egymás között beszélték meg. De esetedben jóban vannak egymással, így semmi értelme külön ültetni őket.
2011. szept. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jóban vannak, akkor mindenki üljön a főasztalhoz: ti ketten, anyósék, a te szüleid+új élettársak.


Nálunk gáz volt, mert elváltak anyámék, de apám új b.nője nem jöhetett el az esküvőre, különben anyám megsértődött volna. Anyám jól érezte magát, apám meg egyedül a barátnője nélkül, elég kínos volt az egész. Amúgy egymás mellett ültek. Jobb szerettem volna, ha apám nője is eljön, csak nem akartam anyut megbántani.

2011. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És akkor a sorrend az hogy lenne jó, mert ugye az új párokat egymás mellé kell ültetni, nem akarom ha anyu mellém ül apu megsértődjön mert így ő csak a harmadik anyu élettársa után. Meg ugyan ez fordítva.
2011. szept. 23. 08:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
jó kérdés. nálunk ugyan ez a helyzet, a különbség, hogy ők nem is beszélnek egymással. az igazság az, hogy én is gondban vagyok, hogy ne legyen sértődés, hiszen anyu már majd 20 éve együtt van a párjával, apu is több, mint egy éve, akkor már majdnem két éve lesz. nyilván odaültetem őket is. viszont nem akarom, hogy egyik szülőm úgy érezze, hogy a másik párja fontosabb, mint ő. nálunk az fog dönteni, hogy ki az engedékenyebb, mivel sajnos mindketten nem ülhetnek mellettem. a végén lehet, hogy az lesz, hogy a tanúk és a párjaik lesznek a főasztalnál.
2011. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem nálunk is ez lesz mert én se akarok sértődést! Köszönöm a válaszokat sokat segítettetek!
2011. szept. 27. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!