Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgari magyarorszagon es a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgari magyarorszagon es a templomi erdelyben, kulfoldon? Hogy oldottatok meg?

Figyelt kérdés

jomagam magyarorszagi parom erdelyi es angliaban dolgozunk.

a polgari magyarban agusztus vegen , templomi september elejen lesz 2010.7 honap eleg a szervezeshez ha nem vagyunk otthon es a szuloknagyon sokat tudnak segiteni.

tanacsokat szeretnek.

koszonettel


2010. jan. 25. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem esküdjetek Srí-lankán!
2010. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán megoldható. Ha esetleg tudjátok a templomot, előre meg lehet beszélni.
2010. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy felhajtást és lakodalmat akartok,akkor lehet probléma,de még ez is megoldható 7 hónap alat.
2010. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
69%

Ez attól függ, hogy mekkora csinnadrattát akartok, hány fős lagzi lesz,mekkora a rokonság, otthon lesz-e vagy kultúrházban vagy ilyesmiben,

Szerintem 7 hónap biztos elég lesz, csak a hivatalokba és a templomba jó előre jelentkezzetek be, nehogy elhappolják a dátumot vagy a helyet, ráadásul Magyarországon azt hiszem pár hónappal előbb be kell jelentkezni a polgárira... ennek nézzetek utána, a neten biztos van info. Sok szerencsét a szervezéshez!

2010. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez simán kivitelezhető, főleg könnyebb, hogy a polgári lesz Magyarországon, amihez külön papírokat kellene beszerezni, ha külföldön lenne. Így az egyszerűbb. Én is külföldön esküdtem (nekem a polgári volt külföldön) és ne izgulj, menni fog. 7 hónap bőven elég. Mi 6 hét alatt szerveztük meg 90 főre úgy, hogy sok mindent telefonról kellett intéznem, mert én sem voltam otthon.
2010. jan. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismwrős pár Magyarországon kötötte meg a polgári házasságot. Nyáron aztán kimentek Erdélybe egyhetes népitánc-táborba. Ott hirtelen felindulásból templomban is megesküdtek, pedig nem tervezték előre. A helybéli református lelkész gond nélkül összeadta őket.
2010. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!