Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy oldottátok meg az esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldottátok meg az esküvőt ha az egyik fél szülei állták a gyerekük részét, de a másik félnek nem tudják álni és gyűjteni is csak nagyon keveset tud?

Figyelt kérdés

Párommal mind a ketten dolgozunk, 110e Ft-ot keresünk kb fejenként. Az én részemet az esküvőből anyuék fizetik, a párom anyukája semmivel nem tud segíteni, a párom meg nem tud annyi pénzt félre rakni hogy fél éven belül meglegyen az ő része az esküvőre. Anyukájával lakik még, nem költöztünk még össze, teljesen önellátó, nem sok pénze marad hó végére, így nagyon keveset tud félre is rakni.

Ti hogy oldottátok ezt meg? Vagy hogy oldanátok meg?

22/L


2011. márc. 1. 12:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%
nem csapunk világraszóló lagzit....
2011. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnénk nagy lagzit, kb max 30an leszünk, mindent olcsón szeretnénk megoldani, de így is ha összeszámolom kb-ra a párom részét, minimum 100e ft-ra szüksége lesz... Meg még a karikagyűrű...
2011. márc. 1. 12:42
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elöszőr költözzetek össze és utána házasodjatok, főleg ha iylen kevés pénzetek van.Elöbb tanuljatok meg bánni egymással és a pénzzel.Amúgy nővéreméknél is hasonló volt a helyzet, h. szinte mi álltuk az összes költséget, és szerintem nálunk is ez lesz,mert a párom nem jön ki jól a szüleivel.De mi csak akkor házasodunk ha lesz rá pénz vagy csak akkora esküvőt szervezünk amit ki tudunk fizetni, szülőktől nem akarok kérni.Amúgy nekem csak a ruha a lényeg, ha nem lesz lagzi az se érdekel :-)
2011. márc. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
87%
2 tanúval lementünk a hivatalba és kész....5ezerből meg volt az egész :D
2011. márc. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szüleim nem tudnak támogatni minket semmivel, ezért úgy oldjuk meg, hogy a párom szülei és mi álljuk. Annyiból lesz megvalósítva, amennyit tudunk rá szánni. Nem lesz semmi nagy felhajtás, a lényeg, hogy végre hivatalosan is összetartozzunk.
2011. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
fizessétek ti is az övükét is. nálunk a férjem fizetett mindnet a menyasszonyi ruhámtol kezdve a lagziig. ti is kifizethetnétek vagy nem mentek sehova es a fizutokbol félreteszitek 110böl félre lehet tenni ha anyádéknál laksz 40 böl böségesen megélsz
2011. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek csak 10-en. Kis esküvő, kis pénz. Utána hogy fogtok megélni? Arra gondoltál már?
2011. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Sokan megélnek minimálbérből is, úgyhogy gondolom menni fog nekünk is...

Köszönöm a válaszokat.

Akkor marad az, hogy én segítek be majd a páromnak. Csak ezzel is az a baj, hogy amit én félre rakok azt a házra, bútorokra szántam.

2011. márc. 1. 12:46
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
110-ből azért illene félre tenni havi 5-10-et, és akkor 1-2 év múlva már lehet házasodni, amúgy is minek elsietni.Költözzetek össze, sporoljatok, 24-25 évesen is elég fiatal leszel házasodni.Mi pl. a párommal úgy kezdtünk el sporolni h. a 200-kat félretesszük,inkább nem veszünk felesleges dolgokat de azokat nem költjük el.
2011. márc. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
81%

100ezer az össz,plussz gyűrű?


most komolyan 50+x ezren megy a vita? ennyin még anyám se akadna fenn,pedig ő is megnéz minden fillért



már bocs,de ha 220 ezer az összjövedelmetek,és ebből nyárig nem tudtok összspórolni 100ezeret meg 2 gyűrű árát,előbb gondoljátok át,hogy elég felnőttek vagytok-e ehhez...


más ennyiből lakást tart fenn,hitelt fizet,gyereket nevel,és éhen se hal...

2011. márc. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!