Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rosszul gondolom, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul gondolom, hogy már levagyok késve?

Figyelt kérdés
a házasságról....25éves lány vagyok,párommal 1 és fél éve vagyunk együtt,azt mondta,2év mulva szeretne elvenni feleségül...De barátnőim,ismerőseim már mind megvannak házasodva stb.és azzal buzerálnak,hogy már levagyok késve már most,akkor mi lesz 2év múlva?Tényleg már késésbe vagyok?
2011. szept. 23. 13:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
73%

Én meg 22 vagyok, 23mikor férjhez akarok menni, nekem meg azt mondja mindenki, hogy korai.

Az emberek sem tudják eldönteni, hogy jó-e vagy nem.

Így úgy cselekedj ahogy a szíved diktálja és ahogy a párodnak is megfelel majd. Csak azért ne házasodj előbb, hogy ne cseszegessenek.

Mert most lesz ez utána meg azok a kérdések jönnek majd, hogy mikor jön a gyerek arról is lekéstél már. Utána ha megszületett akkor miért nincs neki mp4 lejátszója milyen maradi vagy stb.

Jegyezd meg, hogy az embereknek soha nem fogsz megfelelni(vagyis mindenkinek nem).

2011. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért házasodj, mert csak vele tudod elképzelni az életed, s ne azért mert mások szerint ez így helyes. Ahogy már sokan megírták előttem is, nem késtél még le semmiről.
2011. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Igazad van, éljetek együtt házasság előtt! Én 30 évesen mentem férjhez a páromhoz, akivel 9 éve együtt vagyunk, 6 éve együtt élünk és 3 éves a gyerekünk. Nekünk mindenki azt mondta, hogy "na végre már...". Nem gondolom, hogy bármiről is lekéstünk volna, a szerelem, a hűség, a bizalom nem a házasságon múlik, de az együtt töltött évek alatt kiismertük egymást annyira, hogy tudjuk, a házasság alatt már nem valószínű, hogy bármi is változni fog. Persze a jövőbe senki nem lát... :) Ugyanúgy végigbőgtem, vigyorogtam a szertartást, mintha 20 éves lettem volna! És ugyanolyan szerelmes vagyok a páromba!


Ne foglalkozz az ismerősök véleményével, csak akkor házasodjatok, ha mindketten úgy érzitek, hogy NEKTEK ez a legfontosabb!!! :)

2011. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 jersey-69 ***** válasza:
100%

Már hogy lennél lekésve? :D

Én most leszek 25 éves és jövőre lesz az esküvőm, de mi csak azért nem várunk, mert már 14 éves korunk óta együtt járunk, azaz lassan 11 éve, ebből 4 éve együtt élünk. Ha nem így lenne, az biztos, hogy ilyen fiatalon nem mennék férjhez, de nekünk már nincs mire várni. Szóval szerintem nem késtél le semmit, mindent úgy kell csinálni, hogy nektek jó legyen. Mellesleg igazán akkor csiszolódtok össze, ha bizonyos időt kettesben, külön éltek szerintem. Szóval ne hallgass senki másra, csak magadra és a párodra.! :D

2011. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!