Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rosszul gondolom, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul gondolom, hogy már levagyok késve?

Figyelt kérdés
a házasságról....25éves lány vagyok,párommal 1 és fél éve vagyunk együtt,azt mondta,2év mulva szeretne elvenni feleségül...De barátnőim,ismerőseim már mind megvannak házasodva stb.és azzal buzerálnak,hogy már levagyok késve már most,akkor mi lesz 2év múlva?Tényleg már késésbe vagyok?
2011. szept. 23. 13:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 vagyok, és nem vagyok házas. 6 éve vagyok együtt a párommal, és magasról teszek rá, ki mit mond. Egy dologról késtél le, a korai házasságról. Másfél év még nem sok.
2011. szept. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Ha valamit jol akarsz csinalni, azt nem szabad elsietni. Kivancsi vagyok a barataid csaladi allapotara 10 ev mulva.
2011. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
29 leszek. Akkor én már ássam is el magam? Se férjem se gyerekem. :)
2011. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezt annyira bírom.... Mások szerint....

Persze. Akkor leszel kész a házasságra, mikor Te is meg a párod is akarjátok. Ez lehet 2 év, 5 év, 10 év múlva is-és akkor sem késő!!

2011. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor házasodsz, amikor te akarsz :) Nincs ez behatárolva :)
2011. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

Majd a barátnőid akkor fognak téged irigyelni, ha 35 évesen megtalálod az igazit... Ja bocs, már van párod, akkor újra:

Tehát ha 35 évesen is nagyon jól megleszel a pároddal, és unalomból össze is házasodtok, hogy azért a gyerekeknek is család legyen a család.

A barátnők meg frusztráltan, elváltan szapulják majd a férfiakat, mert egyiknek sem kellenek majd más férfi gyerekével. Tudod ezek a 25 év alatti házasságok eléggé félresikerültek szoktak lenni (tisztelet a kevéske kivételnek). Butuska lányok kierőszakolják a külsőségeket, formalitásokat, az érzelmeket meg szépen elfelejtik és csak számonkérnek a hapsitól, aki meg csak azért vette őket feleségül, hogy ne nyafogjanak már annyit, de majd válik, ha jön jobb csaj...

Nos... ne aggódj. Nézd meg tanulságként egy társkereső hirdetés kínálatát! Csupa elvált nő/férfi, a gyerekek meg az idegbeteg anyukánál....

2011. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%
Barataid, ismeroseid, mar ket ev mulva lehet hogy elvaltak lesznek. Nem kestel le semmirol. Ne masok kivansaga szerint eld az eleted.
2011. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Ma 14:06 , van jó is abban, amit írsz, kicsit kemény vagy , az igaz. (egyébkét én is úgy látom, hogy sok 25 év alatti házasságnál a külcsín a lényeg, nem a belbecs); de azért ez nem igazán helytálló :

"gyerekek meg az idegbeteg anyukánál...." Nem vagy Te egy kicsit diszkriminatív a gyerekes anyukákkal?:)

2011. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem verseny. És nem vagyunk egyformák. Van aki 18 évesen férjhez megy, szül gyereket is, aztán mire 28 lesz el is válnak. Olyanok is vannak, akik 50 évesen házasodnak össze, és boldogan élnek míg meg nem halnak...

Én a párommal 27 évesen ( ő akkor 31 volt) ismertem meg, és 4,5 év múlva házasodtunk össze.

32 voltam, amikor az első, 36 amikor a 2. babát szültem. Nem hinném, hogy bármiről is lemaradtunk volna azért, mert ezeket nem 20 évvel korábban tettük meg. Sőőt...

2011. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy lekésve semmiről, akkor házasodjatok össze,amikor úgy érzitek. ez az időpont mindenkinél máskor jön el. mi 1év után házasodtunk össze (akkor voltam 22) de van olyan ismerősöm akik 11éve együtt vannak és nem házasok.

28/n

2011. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!