Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen volt az esküvőtök?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az esküvőtök? Hogyan zajlott?

Figyelt kérdés

mi is házasodni készülünk,de nem pont a hagyományok szerint szeretnénk eljárni!Kiváncsiak lennénk a ti esküvőtök milyen volt,hogyan zajlott az egész?az eljegyzés és az esküvő között mennyi idő telt el?

elöre is köszi a válaszokat!


2009. szept. 8. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az esküvö hagyomànyosan zajlott le szük csalàdi körben, lagzira nem volt pénz, de szeretnénk! A terv màr meg van! Mivel volt polgàri és templomit nem akarunk, ezért egy avatott tàltossal szeretnénk megtartani az esküt, a nàsznép elött, kertben, boltiv alatt! :) Szeretnénk sàtrast, az idöjàràstol függöen! Nem hagyomànyos menüvel, hanem különlegességekkel! A pàrom Dobogokönél kérte meg a kezem, igy eljegyzést nem tartottunk, kb. màsfél honapra rà volt az esküvö! :) Ti milyet szeretnétek?

2009. szept. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és régi magyaros esküvöi ruhàt és menyecske szeretnék, a pàrom pedig dolmànyt, vagy Kossuthot vagy Petöfit! :)
2009. szept. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

szia!

ez jol hangzik.

mi mégcsak beszélgetünk a dolgokról...nálunk lesz egy kis jegyesség-pár hónap!

ő végülis valami hagyományosat szeretne,elég nagy a családja...én viszont kis esküvőt,azért is mert pénz is kevés rá és nem szeretnék túl nagy felhajtást.

templomit mi semszeretnénk,egyikünk sem vallásos.

a szabadtéri eskü nekem is jobban tetszik,remélem sikerül ezt összehoznunk :)

annyi biztos,a tortánkat ő csinálja majd,cukrász és nem akarja,hogy más csinálja meg :)

ruhát szeretnék fehéret,csak az a baj,hogy van márkétkisfiués így nem tudom mennyire illik abban....de volt már ismerösöm aki így is fehérben házasodott!

2009. szept. 8. 08:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan vehetsz fel fehéret! :) Mai vilàgban szinte mindegy milyen szinü a ruha, egyedül a templomiba szerintem illik fehérbe menni, de azon kivül... az jo, én szakàcs vagyok, de felölem, nyugodtan fözhet majd màs :D
2009. szept. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én is mondtam neki,hogy legalább a saját esküvöjére ne ö süssön,de ragaszkodik hozzá...ha neki így jobb :))))
2009. szept. 8. 09:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A mi esküvőnk teljesen nem volt az a klasszikus, nem volt kikéeő, búcsúztató, de volt templomi, polgári, lagzi. A szabadtéri nekem is szimpi lett volna, de az időjárás eléggé változékony, nem mertük bevállalni. Templomban látott meg vőlegényem, tortánk se teljesen a hagyományos volt, közönőajándékunk se, menü se. ! hónap telt el az eljegyzés, esküvő között, de nem beszéltünk meg mikor lesz eljegyzés.

bővebben esküvőnkről:

[link]

2009. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok, meghívó is egyedi volt, zöld menyecskeruha se gyakori.

a weddingsen sok esküvői beszámoló van

2009. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk most volt pár napja az esküvőnk. Szerintem csodálatos volt, bár én nagyon féltem tőle. Voltak is gixerek, de megoldottuk!:)

Mondhatjuk hagyományosnak is, bár kikérő nálunk sem volt, és barna volt a menyecskeruhám, és nem piros. Ekrü színű ruhám volt a menyasszonyi. Reggel 6ig tartott. Életem egyik legszebb emléke lesz. Én már örülök, hogy nem csendes esküvő mellett döntöttünk. Fantasztikus érzés, amikor a barátaink körbevesznek 50-en és az Azért vannak a jóbarátok című számot éneklik, aztán meg hajnalig mulat mindenki.

2009. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

hát nálunk bizti nem fog reggelig tartani,mert van két kisgyerekünk és így..... :))

2009. szept. 18. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!