Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hozzámennétek valakihez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámennétek valakihez, akivel egyáltalán nem működik a szex?

Figyelt kérdés

Szeretem, imádom, ő számomra a tökéletes férfi, az igazi, minden tökéletes lenne... csak a szex.. Az nem nagyon működik. Merevedési gondok, korai magömlés, minden. Így megy már 1 éve, hébe hóba sikerül összehozni, de az is csak pár másodperc. És közeleg az esküvő... Tényleg hozzá akarok menni, szeretem, mindenben megfelel. De...

31/N


2011. szept. 30. 12:19
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
szia. Megértem a problémád. Hasonló cipőben járok, bár nálunk nincs merevedési probléma csak korai magömlés. De az tényleg. Bennem is felmerült ez a kérdés, de aztán rájöttem, hogy nem foglalkoztat. Értékes, nem találhatnék jobbat, és így nem is érdekel a dolog. Tény hogy nagyon fontos a szex, de nem csak az aktusról szól a szexuális élet! Sok más fajtája is van. Kérdés, hogy gyermeknemzésnél okozhat e valami problémát. Én nem haboznék, vagyis nem habozok :) Májusban férjhez megyek hozzá
2011. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
65%

Őszintén szólva mindíg azt mondom:

" A jó házasság alapja a jó szex"

Persze nem csak ez számít, de ha az ember hosszútávon kielégületlen sokkal agresszívabb, türelmetlenebb..

Lehet hogy ez csak átmeneti probléma? Mindíg volt ilyen gond?

Lehet halasztanék ami az esküvőt illeti..

2011. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
65%

Úgy, hogy egész életemre lemondok a szexről, biztosan nem. Nem vagyok én apáca :D

De itt az a kérdés, hogy vajon téged mennyire viselne ez meg.

Kompromisszumos megoldás lehet egy nyitott házasság. De ehhez nagyon erős szerelem kell, hogy legyen köztetek.

2011. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
65%
én imádtam, hozzámentem, megbántam, 1 év múlva elváltunk
2011. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
75%

Az baj, ha nincs reggeli merevedés, mert akkor szervi baj van, nem pszichés. Persze a szervire még biztosan lett pszichés is.

Nehéz helyzet, mert a betegségéről nem tehet.

Viszont neked meg ha hiányzik, annak nem lesz jó vége, az egészen biztos.

2011. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
89%
Úgy látom én vagyok az egyetlen, de én bizony hozzámennék! Ha amúgy minden tökéletes, és ráadásul még ki is elégít máshogy, nem értem mi a probléma. Nem a szex körül forog a világ, sőt, még élni is lehet nélküle. Sokra mennél vele, ha találnál egy pasit aki mindennap jól megdugna, de közben bunkó lenne/megcsalna/megütne, vagy egyszerűen csak nem jönnétek ki.
2011. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
A merevedési probléma komoly dolog. Ezzel kapcsolatban nincs tanácsom, vagyis rengeteg türelem, megértés, kideríteni az okot. Én inkább arra reagálnék, hogy korai magömlése van a párodnak. Ha az első problémán túl vagytok és "csak" ez lesz már a probléma, akkor megtanulható az orgazmus visszatartása. Ezt neki kell elsajátítania. A férjem egy-egy szeretkezés alkalmával 8-10x is visszatartja, ugyanis amire már az aktusig jutunk, annyira fel van izgulva, hogy kb. 2-3 mozgás és elélvezne (hosszú az előjáték). Szóval én azon vagyok, hogy ne adjátok fel, viszont addig ne is kössétek össze hivatalosan az életeteket, amíg ez meg nem oldódik. Az szerintem nem önzőség, ha szexet akarsz, erre mindenkinek igénye van. Nem vagy már fiatal (mármint a több éves hezitáláshoz).
2011. szept. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
53%

"Sokra mennél vele, ha találnál egy pasit aki mindennap jól megdugna, de közben bunkó lenne/megcsalna/megütne, vagy egyszerűen csak nem jönnétek ki."


Lehet te csak ilyenekkel találkoztál, de képzeld, vannak kedves, rendes, hűséges pasik, és az ágyban sincs velük semmi gond.

Nem csak két véglet van.

2011. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
92%
Kedves utolsó, nyilván vannak. Csak nem egyszerű őket megtalálni. Én akkor sem lennék képest emiatt elhagyni az akit szeretek...
2011. szept. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

és milyen testi/fizikai probléma áll a háttérben ha nem vagyok nagyon tolakodó?amúgy pedig rengeteg esetben a fizikai tünetek mögött lelki okok állnak.én például állandóan hüvelygyulladást kaptam,és erre egy rakat gyógyszert,de alig múlt.aztán leültünk a párommal beszélgetni.elmondtuk egymásnak mi nem működik,én mit nem szeretnék,és csodák csodája,1 hét múlva semmi panasz,és működött a szex,amit a testem addig az állandó gyulladással hárított.ha nem komoly szervi probléma áll a háttérben,akkor mindenképp keressetek fel szexuálpszichológust,vagy csak beszélgessetek el teljesen őszintén,minden feszengés nélkül.

de ezeken kívül:vehettek olyan játékszereket is amit együtt tudtok használni,és neked lesz tőle orgazmusod.lehet még közbe neki is sikerülne meghozni a kedvét?minden esetre én hozzá mennék,ha a gyermekvállalás megoldható.

2011. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!