Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hozzámennétek egy Jamaicai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámennétek egy Jamaicai sráchoz? (tovább lenn)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel első látásra egymásba szerettünk, a családja is szeret engem, azt mondják, hogy pont a fiúkhoz való vagyok. De ti feladnátok az egész eddigi életeteket és hozzámennétek? Idegen országba költöznétek? Megtanulnátok a nyelvet? (csak sajna németül tudok perfekt, angolul soha nem tanultam) Bevállalnátok egy új kultúrát? (feketék)

Nem tudom mit tegyek! Úgy érezzük mindketten, hogy egymás nagy szerelmei vagyunk! Ti mit tennétek a helyemben?


2010. szept. 29. 18:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Bevállalnám. Gond nélkül.
2010. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Semmi esetre sem. Van már negatív tapasztalatom afrikai sráccal, pedig ő még itt is akart élni. De hogy kimenjek Jamaikába, távol mindenkitől, aki segíteni tudna, ha bármi baj van? Felelőtlenség, sose tennék ilyet.
2010. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Ha szeretjük egymást, bármit :)
2010. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
Milyen fair gondolkodás, 2. válaszoló....
2010. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretjük egymást, de azért bennem van a félsz...

Nagyon félek itthagyni mindent és mindenkit.

2010. szept. 29. 18:32
 6/21 anonim ***** válasza:
29%
Ha szeretném a Jamaicai rumot és lenne ott belőle bőven, akkor akár...
2010. szept. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Más kúltúra, más szokások, a miénktől nagyon eltérőek. Bármikor kibukhat.
2010. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%

Természetesen!

Bármikor hazajöhetsz, nem arab.

2010. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Na igen utolsó! :D
2010. szept. 29. 18:39
 10/21 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem egy próbát megér. Ha megoldható, hogy házasság nélkül kimenj vele pár hónapra, csapj a lovak közé, és ha rájössz, h utálod az országot és a kultúrát, akkor mindig hazajöhetsz, ill. úgy készülj, h haza tudj jönni :) Szerintem. Lehet egy hónap alatt rájönnél, h ott van az igazi helyed...
2010. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!