Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért untat az esküvő szervezé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért untat az esküvő szervezése? 27/F

Figyelt kérdés
Menyasszonyommal nagyon szeretjük egymást, és jövőre össze fogunk házasodni. A helyeket, hivatalt, gyűrűt intéztem, de a sok esküvői katalógust, árajánlatokat zenére, ruhára, csecsebecsékre egyszerűen nem vagyok képes átböngészni, annyira kimondhatatlanul untat és nem érdekel. Normális ez, vagy ennyire semmirekellő vagyok?
2011. okt. 2. 15:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy csináltuk a férjemmel (hasonló mentalitás, mint Te), hogy én "előböngésztem", és a legjobban tetsző 2 dolog közül, ami fennmaradt a rostán, ő választhatott (pl. meghívó, asztalterítő, zene). Egyedül a menü kiválasztásába fektetett nagyobb energiát :)

Mindketten jól jártunk, mert nem volt vita, hiszen bármelyiket választotta a 2 lehetőség közül, nekem az eleve tetszett, ő meg megélhette, hogy hosszas válogatás nélkül dönthet dolgokban.

2011. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Hungy ***** válasza:
11%
Hát persze, hogy untat! Mi dugni akarunk, nem házasodni. :)
2011. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ne aggódj, ez természetes :)

Ha megnézel pár filmet, mindben ez van...

ez a nap a nőké, erről álmodnak egész életükben és meg akarják valósítani. Van olyan barátnőm, aki már versenynek fogta fel az egészet :-/ és jobbat akart, mint a nővérének volt...

Gondolj bele milyen ilyenkor 1 nőnek: hogy álljon a frizurája, milyenre legyen kifestve a szeme, milyenek legyenek a koszorúslányok, ki hová üljön a bulin, milyen színű lufik legyenek, mi legyen a kaja, pia, stb. hogy mindenkinek jó legyen :D és még sorolhatnám holnapig :)))

2011. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy semmire kellő, egy férfi másként gondolkodik az esküvőről, mint egy nő. A nők legtöbbje kiskoruk óta tervezi a nagy napot így érthető, hogy ők oda-vissza vannak a sok dolgoktól.

Vőlegényem egyik jó barátja is így van, ne aggódj, ő részéről az esküvő befejeződne egy polgárival. :)

Persze kivételek vannak, Vőlegényem is oda-vissza van az esküvőnkért. Interneten böngészi, hogy miket táncoljunk stb....

Sok boldogságot!


21 éves menyasszony.

2011. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem gáz, egyszerűen a külsőségek nem kötnek le (engem sem, pedig nő vagyok!!!). Lehet egészen egyszerű esküvőt is csinálnik, katalógusok, csecsebecsék nélkül. Sok ilyenen voltam, nekem ezek jönnek be. Ha a menyasszonyodnak fontos a csecsebecse, hagyd rá, hadd válogasson. Ami neki tatszik, hagyd jóvá, ő is boldog lesz, te is.


Sok boldogságot!

2011. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és engem is piszkosul untatna, remélem, kifogok egy olyan palit, mint te, és akkor nem is kell házasodni, mert egyikünk se akarja majd megszervezni :)
2011. okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hehe, az nem lenne normális, ha te nézegetnéd a virágcsokrokat és a csini rucikat elbűvölten esténként...

Hagyd ezt a nőkre, ez már amúgy is az ő ünnepük ;)

2011. okt. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!