Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most akkor csak a gyerekek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor csak a gyerekek miatt akar elvenni?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok,párom 28.már 21 éves korom óta próbálkoztunk a babával,nem jött össze.ötször vetéltem el,de azért hogy egyáltalán terhes legyek sokat kellett tenni és várni.az ötödik vetélés után,ami rettenetesen megviselt,párom aztmondta hogy jólvan vége van,ő elhagy,olyan nőért aki képes neki gyereket szülni...nagyon összetörtem,hisz énis vágytam nagyon arra a babára.a doki akkor aztmondta,most jön a lombik.aztán közöltem vele mitörtént...ő is aztmondta,ez a férfi nem szeretett igazán.aztán 2 hétnyi rosszullét után megcsináltam egy terhességi tesztet,ami pozitív lett.az elején megijedtem hogy jézusom mivan ha ő is meghal a hasamban,vagy ha életben is marad hogy nevelem fel a párom nélkül...elmentem vizsgálatra,aztmondták,kb 2,5 hete vagyok terhes.durva volt,hiszen nemrég vetélt el az előző babám.és még valamin meglepődtem...három baba,mégpedig három kislány van a pocimban.felhívtam volt párom,aki nagyon örült,és elkezdett könyörögni,hogy fogadjam vissza,ő azért hagyott el mert el volt keseredve,tudom hogy nem kellene,de akármit is tett,szeretem...és megkérte a kezemet.én kértem gondolkodási időt.mit tegyek??jah és aztmondta a doki,hogy ebből a háromból minimum 2 életbe fog maradni,de valószínű mind3.
2010. febr. 8. 15:22
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
74%
Látod,a jó elnyeri jutalmát. Nagyon szeretted volna,megkaptad,és meg is érdemled. Gratulálok őszinte szívből. A pasi tényleg nem szerethetett igazán,de fontold meg,mégiscsak az ő gyerekeit várod. Ezt csak te tudod eldönteni.
2010. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Szerintem fogadd vissza. Több okból is. Egyrészt apa kell a gyermekeknek (gratulálok egyébként!), másrészt itt olvasom a babás kérdéseknél hogy nagyon sok nő türelmetlen, ideges , feszült lesz a baba-hiány miatt, ami egy párkapcsolatnak se tesz jót...5 vetélés meg elég sajnos az idegeskedéshez. Most nem belemagyarázni próbálom, nem voltam ott, de ez is lehet egy oka, amiért azt mondta "elég". De most hogy megtudta hogy lesznek babák, még a kezedet is megérte! Ha nem szeretne már, akkor inkább megijedne attól hogy nem is csak egy lesz, hanem lehet 3! Ezért írom azt, hogy érdemes lenne az "ajánlatát" megfontolni!:)

2010. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
61%

Talán úgy kéne felfognod a dolgot, hogy egy "külső" tényező által okozott állandó zűrzavar a legjobb kapcsolatokat is tönkreteheti. Nem az volt a feltétele, de idővel központi kérdéssé képes válni. Nálatok ez most megoldódott!!!

A folyamatos frusztráció senkiből nem a legjobb oldalát hozza elő!

2010. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
80%

Gratulálok, és egészséges babákat kívánok :)

A pároddal kapcsolatban:Eltudod neki felejteni hogy miket mondott?EL tudod felejteni hogy pont kkor akart otthagyni amikor leginkább arra lett volna szükséged hogy melletted legyen?Biztos vagy benne hogy a legközelebbi problémánál nem akar megint otthagyni?

2010. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
75%

előzővel értek egyet! annyi szenvedés után végre összejött a baba és nem is egy hanem 3. gratulálok! párodnak is nagyon lélekölő lehetett végignézni, ahogy 5 babátok elmegy.

szerintem üljeletek le, beszéljétek meg, beszélgessetek a jövőtökről. mostmár nem csak magatokat kell figyelembe vennetek. mindenesetre hallgass a szívedre!ha úgy érzed, hogy van még esély a boldog közös életre, akkor tudod mit kell tenned!

2010. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
87%

3 pici baba is elég idegességet okoz,lefáraszt.

Azt fogja a párod tolerálni?

2010. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
67%
Szóval, gondold át, beszéljetek, és dönts a szíved szerint :)
2010. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
88%

"párom aztmondta hogy jólvan vége van,ő elhagy,olyan nőért aki képes neki gyereket szülni..." A párod egyszerűen gonosz. Olyasmit vágott a fejedhez, amiről NEM TEHETSZ és ami nem mellesleg TÉGED IS MEGVISELT és inkább támogatásra lett volna szükséged, arra, hogy szeressen és melletted álljon, nem arra, hogy emiatt elhagyjon!

"El volt keseredve?" - miért, Te nem voltál?

Persze, hogy a gyerekek miatt akar elvenni (szerintem, a leírtak alapján)- most ha nem derült volna ki ez a terhesség, mi lenne? Akkor visszakönyörögné most magát, megkérte volna a kezedet? Most az itt a fontos, hogy VELED legyen, vagy hogy valaki gyereket szüljön neki?

Fiatalok is vagytok még, még lett volna remény, pláne semmi nem indokolta, hogy ilyen sietősen elhagyjon!

Szerencsés véletlen ez a hármas terhesség, ne láss bele semmiféle isteni jeladást vagy sorszerűséget, üzenetet, stb. - Te döntesz! Van választásod, nem vagy köteles hozzámenni.

29/n

2010. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem egyáltalán nem biztos hogy nem szeret,csak talán belefáradt a sok depressziós-sikertelen évekbe.Ha nem szeretne nem akarna tetőled gyereket!Akkor nem lett volna veled 6 évig,hanem keresett volna mást!Lehet nem gondolta komolyan hogy elhagy,egyszerűen csak belefáradt!de ezzel minden rendbe jött hogy sikerült a baba ill. babák!Adj neki mégegy esélyt és ha nem jön össze legalább megpróbáltad...Sok sikert és sok boldogságot!
2010. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
99%

Hááááááát

Ne adj isten( sajnos főleg 3-as ikerterhességnél gyakrabban előfordul) a babák koraszülöttek lesznek akikkel sokkal-sokkal több a baj. Néha még az egészségük se 100%.Akkor ez a férfi szerintetek mit fog tenni?

Segít, támogat vagy azt mondja Bocsi, de én olyan gyereket akartam aki 100%-ig egészséges,akivel nincs ennyi macera :(

2010. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!