Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vajon mért nem akar/mért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mért nem akar/mért nem jut eszébe elvenni?

Figyelt kérdés
Nos, elmesélem a mi történetünket. Több mint 4 éve vagyunk együtt, 1 év együttjárás után megkérte a kezem. Aztán rá egy évre összeköltöztünk, és most babát várunk. Gyakran felmerült bennünk az esküvő kérdése(benne ugyanúgy mint bennem), de nem úgy mintha az fontos lenne csak hogy mégis jó lenne. Aztán azóta "elfelejtődött", igaz időnk se lenne rá, meg pénzünk se de 2en 2tanúval biztosan meg tudnánk oldani ha nagyon akarnánk. De most én hogy mondjam neki hogy szeretnék a felesége lenni. Már az eljegyzési gyűrűnket is levettem hogy hátha észreveszi, de fel sem tűnt neki. :( Nem tudom mit érezhet mit gondolhat. Tudom hogy szeret és a babát is ketten akartuk/akarjuk, lehet hogy csak én fújom fel a dolgot és egyszeűen nincs eszében. De én kérdezzem meg tőle hogy ugyan elvenne e. Akkor azt érezném hogy rákényszerítem... Segítsetek mit tegyek...
2009. szept. 15. 09:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Ne tegyél semmit. Vagy magától meglépi, vagy valami mégse olyan, ahogy elképzelte.
2009. szept. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem mondod meg neki, hogy mit szeretnél? Nem fogja magától kitalálni. És akkor azt is megtudod, hogy ez neki mennyire fontos.

28/N

2009. szept. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom mit érezhet mit gondolhat"


Azért ezt elég szomorúnak tartom. Nem tudok elképzelni olyan témát, ami ha foglalkoztat akkor ne tudnám és ne akarnám megbeszélni. Rengeteg ilyen kérdés van, hogy az egyik fél akar valamit a másik meg (a mocsok) nem találja ki.

Beszélgessetek!

2009. szept. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
09:49 - Már eljegyezte, aminek egyenes ági következménye egy esküvő valamikor. Namost ehhez nem kell gondolatolvasónak lenni se pasinak se nőnek. Egy életen át tartó jegyesség azért elég furcsa lenne...
2009. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Már ő mondta hogy szeretne elvenni pár hónapja, de akkor számomra ez nem volt olyan fontos. És mikor rákérdezett hogy összeházasodunk e akkor azt válaszoltam hogy nekem ugyan mindegy... De ahogy közeleg a baba születése egyre inkább azt érzem hogy jó lenne hozzá tartozni törvényesen is. Félek ha elmondom neki akkor kényszernek veszi a dolgot, vagy nem tudom....:(
2009. szept. 15. 09:53
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Te mondtad neki pár hónapja, hogy neked nem fontos. Ő ehhez tartja magát. Ha megváltoztattad a döntésed, akkor jelezned kéne neki, nem gondolod?
2009. szept. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Fura azt olvasni hogy ilyen régóta együtt élő pár nem képes kommunikálni.. szerintem mondd meg neki hogy ideje az esküvőnek és kész. Mi ebben a nagy cucc? Vagy a körítést hiányolod, hogy fehér lovon jöjjön a nappaliba és galamb húzza az ujjadra a gyűrűt? Nem attól lesz jó a házasságotok.
2009. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem a körítést hiányolom.... Sosem érdekelt mit hogyan tesz. Az eljegyzésünk is kettesben történt mindenféle hajcihő nélkül és házasodni is így gondoltunk. És képesek vagyunk kommunikálni... de azért köszi hogy így ismeretlenül is leosztod a kapcsolatunkat... Egyszerűen arra vonatkozott a kérdésem hogy esetleg ha megmondanám neki hogy mégiscsak szeretnék esküvőt az nem lenne e olyan kikényszerítő hatású. Nem szeretném ha azt érezné hogy márpedig akkor most kötelező és erősen ajánlott engem feleségül venni. Szeretem így is- úgyis. Bízom is benne... tudom hogy felelősséget vállal értem is és a gyerekéért is... Épp ezért nem volt fontos számomra az esküvő annyira...
2009. szept. 15. 10:02
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Most minek a hangnem? Abból az információból amit adtál, ezt is leszűrhettem. Ha nem bírod a kritikát akkor ne írj nyilvános fórumba, ennyi.
2009. szept. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Ha neked nem fontos,és mindegy,hogy feleségül vesz-e,akkor mit vársz tőle?A helyében én úgy érezném,hogy ő sem fontos a számodra,nem akarsz életreszóló kapcsolatot vele.Beszélj vele és magyarázd meg neki,hogyha pár hónapja nem volt fontos,akkor most miért lett az!Miért változtattad meg a véleményed.De ne csodálkozz,ha azt mondja majd,hogy most már neki nem fontos.Lehet,hogy megrendült a bizalma benned.Én legalább is így érezném magam a helyében.
2009. szept. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!